Pradžia » Astrologija » 2020-01-27 Mėnulis Lilit Avino ženkle iki 10-21 dienos

2020-01-27 Mėnulis Lilit Avino ženkle iki 10-21 dienos

Šis laikotarpis gana sudėtingas – jis 9 mėnesiams žmoniją laikys agresijoje laviruojant ant taikos ir karo svarstyklių…

Marsas ir taip gana impulsyvios ugnies stichija, tad Lilit būdama tranzite per Avino ženklą aktyvins visas negatyvias užslėptas jėgas ir klastas. Tiek pavieniuose asmenyse, kuomet išryškės įvairios klastos ir agresijos, paūmės lėtinės žmonių sveikatos problemos, tiek pasauliniu mastu valstybiniuose įvykiuose netikėti išpuoliai ir posūkiai, bei gamtos stichijos išdaigose.

Pasaulis bus lyg užsikrėtęs ,,blogio,, virusu, o mums liks tik stebėti ir analizuoti valstybių valdovų bei politikų elgesį ir jų taktiką…rezultatas viso to, bus lyg infekcinėje ligoninėje: matysime ,,karščiuojančius,, lyderius, jų ,,karščiuojančius,, kliedesius, iškreiptą supratimą apie tiesą ir teisingumą, juk Avino ženklas globoja: teisingumą, kariškius, jėgos struktūras, chirurgus, verslininkus, sporto komentatorius, biržų makleriai, viešųjų ryšių atstovai, greitosios pagalbos atstovai.

Tad visas šias sritis palies Lilit klastos šešėlis bei šiose srityse atsispindės destruktyvios energijos pradas, kurį iki spalio mes iš tiesu turėsime galimybę matyti tikrąją padėtį ir tikrus visų veidus tiek politikoje, tiek savo artimoje aplinkoje ir kitose aukščiau išvardintose srityse. Jeigu atskiras asmuo turi blogio – jis bus aiškiau matomas, jeigu valstybės politikai klysta – bus aiškios jų klaidos, jeigu verslininkas yra pridaręs strateginių klaidų – jos nuskandins jo verslą, jeigu biržos ,,pučia,, akcijų burbulą – tas burbulas ,,susprogs,, – nes tai padės išryškinti Chironas, kuris kaip tik eis jungtyje šalia Lilit šiuo laikotarpiu, o Chironas yra simbolis : sutarčių,susitarimų, kompromiso, tad šis laikotarpis itin nepalankus tikėtis, kad sutartys ir susitarimai bus vykdomi…Chironas kartu su Lilit kurs visuomenės konfrontacija, žmonės dalinsis į ,,svetimus,, ir ,,savus,, ir tai reiškia, kad žmonėmis bus lengviau manipuliuoti įvairiems propagandistams, kad juos priešintu ir ruoštų galimam karui…ir nesvarbu ar tai ,,šaltas,, karas ar tikras – invazinis…Štai ką mes turėsime galimybę matyti iki auksinio rudens…

AVINAMS – kadangi visa Lilit agresija ir suktybės kris labiausiai šio ženklo atstovams – tad patarimas : save valdyti, būti kuklesniems, laikytis žmogiškųjų dorybių taisyklių. Labiau prižiūrėti savo sveikatą, ypač galvos kraujotaką, nervų sistemą, akis. Bet koks fitoterapijos ar ajurvedinis receptas Avinams bus tik į naudą.

JAUČIAMS – atsiras noras viską ir tuoj pat realizuoti, noras skubėti kas atves į strategines klaidas, išlys visi tūnoję užsislėpę negalavimai, būtina atsisakyti alkoholio, gal net tikslinga apsilankyti pas dietologą ar pasidaryti maisto netoleravimo testą, nes šis laikotarpis Jaučiams ,,kirs,, per imunitetą.

DVINIAMS – teks susitaikyti su mintimi, kad turimas darbas, seni draugai, esama padėtis yra daug patikimiau, nei vaikytis ,,tolimų rytojų projektų,, – kuriuos nebus lemta įgyvendinti. Jeigu keliausite – keliaukite buvusiais maršrutais, neieškokite naujų , nepatirtų nuotykių. Tik tie Dvyniai, kurie rūpinsis savo sveikata, šiuo laikotarpiu jausis neblogai. Bet koks SPA ar apsilankymas pas kineziterapeutą bus tik į naudą, o savo kraujo formulės sekimas, nesukurs jiems netikėtų ir probleminių situacijų.

VĖŽIAMS – nekeisti darbo, geriau nesiimti naujų projektų, naujo verslo, nes tai ne jų sėkmės laikas… Geriau užbaigti tai, kas užsisenėję, pertvarkyti turimą turtą, daiktus, spintas, padaryti namų ar verslo auditą. Vėžiams šiuo devynių mėnesių laikotarpiu patartina stebėti ir saugoti odą ir limfos sistemą. Bet koks netinkamas maistas gali apsunkinti limfą. Tad šiuo laikotarpiu tiks net profilaktinis limfos valymas.

LIŪTAMS – nepatartinos tolimos kelionės, nepulti į naujus mokslus, bet kokia investicija į seminarus ar mokymus neduos norimų rezultatų – tad patarimas: pailsėti, pasirūpinti savo sveikata ir jos profilaktika, nes galimas chroniškas nuovargis. Galimai pajaurės kraujotakos sistema, net tiems, kurie to niekada nejuto, patartina stiprinti širdies raumenį tiek saikingu sportu, tiek vitaminais.

MERGELĖMS – atsargiai su finansais, kreditais, nepatartini stambūs pirkiniai, taip pat palaikyti liežuvį už dantų, nes šiuo laikotarpiu įsigyti nauji nedraugai, vėliau pridarys daug problemų. Bet kokia infekcija ar pakliuvusi bakterija gali virsti dideliu virškinimo sutrikimu, kad to nebūtų būtini probiotikai, įvairios žolelės, stiprinančios kepenis ir jų veiklą, bei saikinga ir sveika mityba.

SVARSTYKLĖS – iki rudens visoms svarstyklėms patartina laikytis to, ką realiai turi, nesivaikyti atsitiktinių romanų, saugoti turimus santykius. Bet koks naujas partneris atneš tik sumaištį arba norą pasinaudoti jūsų patiklumu. Didelį dėmesį reikia skirti raumenų tonuso palaikymui, puikiai tiks visos vandens procedūros,gali pajautrėti skrandžio gleivinė.

SKORPIONAMS – ypatingas dėmesys sveikatai, o ypač nervų sistemai, bet koks atšalimas gali virsti lėtinių nervų šaknelių uždegimu… būkite aplinkos stebėtojais, mažiau aktyvių veiksmų, nesiekite didelių pergalių ir jos pačios ateis, kai Juodasis Mėnulis Lilit paliks Avino ženklą.

ŠAULIAMS – jums pagundų metas, pavojus pakliūti į meilės iliuzijų spąstus…bet kokia nauja veiklos rūšis nerekomenduotina kol Lilit keliaus Avino ženklu, nes jūsų impulsyvumas jums ir pakiš koją…Būtinas dėmesys sveikatai ir jos profilaktikai, ypač širdies ir kraujotakos sistemoms.

OŽIARAGIAMS – kol Lilit keliaus Avino ženklu, jums nepatartina nei pirkti, nei keisti ar kitas manipuliacijas daryti su nekilnojamu turtu, nes tai atves į apgaulingus sandorius. Geriausias užsiėmimas šiuo laikotarpiu – tvarkyti namus, spintas, perrinkti ir peržiūrėti savo turimą turtą ir informacinį archyvą. Būtina rūpintis sveikata, daugiau deguonies kraujui ir plaučiams…

VANDENIAMS – visi šio ženklo atstovai turi labai kontroliuoti savo mintis ir kalbas, blogai baigsis neatsakingas įsivėlimas į intrigas. Visumoje jums šis periodas nežada didesnių nemalonių siurprizų jeigu sugebėsite nieko neįžeisti savo nuomone ir kalbomis. Didesnį dėmesį skirti sąnarių mankštai, masažui, enzimai ir probiotikai padės išlaikyti pusiausvyrą virškinimo trakte.

ŽUVIMS – jums bus atokvėpio metas, bus lengviau uždirbami pinigai, bet taip pat bus rizika juos kažkur prarasti: neteisingas investavimas, nepatikimas paskolinimas, ar pasiskolinimas…Jeigu nesusiviliosite abejotinomis piniginėmis operacijomis – laikotarpis jums bus gana palankus. Vasara kuo daugiau gamtoje, basomis ar vandenyje…jums tai atneš subalansuota energija ir jėgų atgavimą, nes Avino ugnis gali kelti kraujospūdį, skydliaukės ir virškinimo problemas.