Pradžia » Astrologija » 2024 METAI – MEDŽIO STICHIJOS ŽALIAS DRAKONAS

2024 METAI – MEDŽIO STICHIJOS ŽALIAS DRAKONAS

Jis atslinks LAIKO ratu pas mus vasario 10 dieną.

 • Metų laimingi skaičiai 1, 6, 7
 • Metų gėlės: tomsono šventmedis, žioveinis [ levažandis]
 • Metų palankios pasaulio šalys: rytai, šiaurė, vakarai
 • 2024 m sėkmingi mėnesiai: kovas, balandis, liepa

NUMEROLOGIŠKAI šių metų skaičius yra 8

2+0+2+4=8

Skaičius 8 yra dviejų stichijų : Žemės ir Dangaus junginys. Dar laikoma , kad tai pinigų, valdžios ir jėgos simbolis. Šis skaičius pavaldus Uranui ir Skorpionui.

Skaičiaus 8 įtakos tokias gyvenimo sritis kaip kariškiai, valstybės tarnautojai, politikai, žurnalistai, psichologai, advokatai, teisėjai, sportas, automobilizmas, pilotavimas. Visi šių specialybių sričių atstovai vienaip ar kitaip bus įtakoti permainų. Tai tiek galimybių metai, tiek kritimo. Didelės galimybės stambiam verslui, dideliems pinigams, bet smulkiems teks palaukti geresnių laikų. Tačiau seksis tik tiems kas bus ne savanaudis, mokės suvaldyti egoizmą bei agresiją, nes to reikalauja aštuoniukė. . Visi būsime po ,,šlifavimo staklėmis“ – bus matyti, kas deimantas, o kas tik stiklo šukė…Tai jėgos metai. Taip pat 8- niukė laimina anarchistus, radikalus. Dar laikoma, kad 8 yra KARMOS skaičius, tad išvada, visi gaus tai, ko nusipelnė.

 • 2024 m jautresni bus : kepenys, tulžies pūslė, skrandis, žarnynas, oda.

KOKIŲ PROFESIJŲ ATSTOVAMS SEKSIS ATEINANČIAIS METAIS ?

Inžinieriams, pedagogams, brokeriams, žurnalistams, architektams, juristams, analitikams, išradėjams, prekybininkams, kariškiams, diplomatams.

Žaliojo medinio Drakono stichija bus palanki tiems, kas turi aiškų strateginį tikslą, bus aktyvūs jo siekiat ir sieks ne tik fizinių, bet ir dvasinių tikslų. 2024 m dominuojanti žalia spalva skleis atsinaujinimo, atgimimo, naujo gyvenimo energetiką. Drakono energetika ne visada yra palanki, bet šis yra medinis žaliasis Drakonas ir jo nešama energetika suteiks sugebėjimą prisitaikyti net pačiose sudėtingose gyvenimo situacijose. Kuo daugiau sunkumų, tuo daugiau mes visi gausime iš Visatos jėgų jiems įveikti.

2024 m reikia vengti abejingų, nepareigingų ir savanaudžių žmonių aplinkos, nes tai leis tvirčiau ir stabiliau praeiti šiuos išskirtinai svarbius metus. Metai iš tiesu bus geri, kas eis su gėriu širdyje, jie duos sėkmę, teisingus sprendimus, ekonomikos kilimą, santaikos pagrindą, po ilgų nesutarimų. Būtent dėl to, kad Drakonas medžio stichijos, jis ir neš visiems sugebėjimą girdėti, matyti situacijas teisingai ir įžvalgiai, diplomatiškai siekti santarvės. Kadangi Drakonas yra vienintelė mitinė būtybė šiame kalendoriniame cikle, tai jis ir suteiks mums stebuklingas galimybes realizuoti tai, ko nedrįsome ilgus metus, svarbu tik nuoširdžiai panorėti ir padirbėti norima linkme.

KAIP SUTIKTI DRAKONO METUS…?

Tie, kas nori sėkmingų metų, jau turėtų pradėti galvoti ir jiems ruoštis, nes Drakonas nemėgsta rutinos, atsainumo, jokio liūdesio ir jokių liūdnų minčių.

 • Namai turi būti išpuošti, kuo daugiau šviesų ir blizgučių – tuo geriau bei palankesnis Drakonas priviliotas bus.
 • Šokiai, žaidimai, aktyvus judėjimas taip pat Drakonui patinka
 • Drakono metais būtina dovanoti gausias ir vertingas dovanas

ŠVENTINIS STALAS

Patartina, kad būtų padengtas žalia, raudona ar balta staltiese, būtinai puošnus servizas, taurės, nes stalas turi atrodyti lyg imperatoriaus…Valgiai kuo įvairesni ir su delikatesų įvairove…: ikrai, raudona žuvis, žąsies, anties paštetas, mėsa – geriau paukštiena, desertai tegul paprasti, bet gražūs, estetiškai atrodantys. Tegul po nedaug, bet kokybiškai, prabangiai, graži serviruotė ir gražūs indai.

Sutinkant Drakono metus privalu pasipuošti. Kuo daugiau blizgučių, tuo Drakonui maloniau, moterys iš dėžučių turi traukti visus kolje, auskarus, diademas, sages, vėrinius, o vyrai sąsagas, prabangius laikrodžius, žiedus, apyrankes šilkinius marškinius bei blizgiu siūlu įaustus kostiumus. Blogas ženklas Drakono naujuosius sutikti su skolintais drabužiais.

Labiausiai puošiantis visus pagrindinis visų ,,papuošalas“ – nuoširdžios šypsenos, komplimentai, draugiškumas, nes tai sukurs tą pasakišką atmosferą, kuri pritrauks visas teigiamas Drakono metų dovanas, o agresija, barniai, pykčiai – visus metus nuspalvins ligomis ir nesėkmėmis.

Pasirinktos drabužių ar aksesuarų spalvos sutinkant Naujuosius turi savo energetinę reikšmę, tad pasirinkus :

 • RAUDONĄ – ji pritrauks laimę, meilę, energingumą
 • ŽALIA – ramybė, taika, tik gimusiems Drakono ženkle nepatartina puoštis žaliai.
 • AUKSINĖ – turto ir klestėjimo spalva
 • JUODA – elegancija, mistinė energija, ji universali
 • TAMSIAI RUDA – skaitoma, kad tai Drakono nemėgstama spalva, jos šiemet nereikėtų dėvėti.
 • MĖLYNA – pagal legendą skaitoma, kad ji Drakonui neša nesėkmę, tad mėlyna spalva turėtų palaukti kitų 2025 metų….
 • TAMSIAI – SODRIAI GELTONA – šios spalvos energetiką atlaiko retas – tai išrinktųjų spalva, ją galima nešioti tik stipriems dvasiškai.
 • BALTA – Drakono metais ji simbolizuoja nirvaną-dvasingumą, tad ne visiems prie širdies bus vien dvasingumas, tačiau surizikavusiems Drakono metais pamiltą šią spalvą – atsiveria aukštųjų energijų durys.

DRAKONO METŲ MADOS TENDENCIJOS

Dominuos šiek tiek žvilganti kosminė tema: sidabro žvilgesys, mirgančių žvaigždžių blizgesys, šiek tiek kreizi gatvės mada, ofisinių kostiumų paplatinti petukai. Suknelės su kapiušonais, grunge stilius bus ypač madingas. Odos gaminiai Drakono metais simbolizuoja stabilumą ir apsaugą.

2024 m dominuojančios spalvos: žalia ir visi jos atspalviai, šiltai medienos ruda, pilka, juoda, švelniai rožinė, citrininė ir sidabriniai melsva ir balta.

RYTŲ HOROSKOPAS

 • ŽIŪRKĖ – (1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020). Žiūrkė puikiai sutaria su Drakonu, tad visiems šio ženklo atstovams puikių galimybių ir sėkmės metai.
 • JAUTIS – (1961, 1973, 1985, 1997, 2009). Drakono metai iš Jaučių pareikalaus ištvermės ir budrumo. Teks sugebėti pamatyti nedraugus ir konkurentus. Visiems Jaučiams teks pakovoti už vietą po Saule.
 • TIGRAS – (1962, 1974, 1986, 1998, 2010). Tigrus sėkmė aplankys, jeigu jie sugebės suburtu aplink save draugus ir jiems lojalius asmenis. Tad Tigrai drąsiai gali eiti į ,,medžioklę“ lankantis ten, kur renkasi aktyvūs ir sėkmingi žmonės.
 • TRIUŠIS [ KATINAS ] – (1963, 1975, 1987, 1999, 2011) Visi šio ženklo atstovai turės suvokti vieną taisyklę: tik kompromisas ir tik susikalbėjimas leis metų pabaiga pasidžiaugti gerais dividendais.
 • DRAKONAS – (1964, 1976, 1988, 2000, 2012). Kadangi tai jų metai – Drakonų laukia sėkmė, naujos pažintys, nešančios naujas galimybes
 • GYVATĖ – (1965, 1977, 1989, 2001, 2013). Tik išmintis ir tik kantrybė leis šiuos metus užbaigti sėkmingai ir užtarnauti autoritetą.
 • ARKLYS – (1966, 1978, 1990, 2002, 2014) . Šio ženklo atstovams šiais metais reikia praeiti tyliai, ramiai, be grandiozinių planų.
 • OŽKA- (1967, 1979, 1991, 2003, 2015). Geri metai bus tik toms OŽKOMS, kurios sugebės suvaldyti savo įnorius, kaprizus ir ambicijas. Kas dirbs kasdienį darbą ir gyvens kasdiene rutiną – tų ,,kailis“ metų gale liks sveikas ir Drakono nepastebėtas.
 • BEŽDŽIONĖ – (1968, 1980, 1992, 2004, 2016). Dėl šio ženklo aktyvumo, Drakonas bus palankus, bet visos Beždžionės turi žinoti: Drakonas neatleis nei falšo, nei išdavystės, nei veidmainystės.
 • GAIDYS – (1969, 1981, 1993, 2005, 2017). Kadangi gaidžio energetika susišaukia su Drakono, tad šiam ženklui metai turėtų būti geri, svarbu tik per smarkiai nešūkauti ir per aukštai nešokinėti.
 • ŠUO – (1970, 1982, 1994, 2006, 2018). Tyliai, ramiai reiktų nugyventi visiems šio ženklo atstovams – kuo garsiau ,,los“ tuo didesnė tikimybė tapti Drakono ,,grobiu“.
 • KIAULĖ [ ŠERNAS ] – (1971, 1983, 1995, 2007, 2019). Daugeliui šio ženklo atstovų bus produktyvūs metai, svarbu tik ,,nerausti“ kitiems duobių, dirbti ramiai savo darbą ir nesivelti į intrigas.

Ką žada MEDINIS ŽALIASIS DRAKONAS zodiako ženklams

BENDRA APŽVALGA

 • AVINAS – pirma metų pusė pasižymės naujomis galimybėmis, pažintimis. Tie Avinai, kurie nebijos naujovių ir netingės mokytis gaus galimybę įdomiai veiklai. Asmeninis gyvenimas nebus nuobodus, grius sena, kursis nauja…Antrą metų pusę būtina rodyti iniciatyvą, būti aktyviems, bet valdyti agresyvę energiją, nes antra metų pusė – tai naujų galimybių metas visame… Ne viskas gausis lengvai, bet Avinams 2024 m žada būti geri.
 • JAUTIS – 2024 m pareikalaus atidumo, dėmesingumo, diplomatijos. Pirma metų pusę tai naujos galimybės karjeroje metų vidurys pravers akis, kad ne visi priešai, bet ir ne visi draugai, visa tai duos Jaučiams galimybę rasti bendrą kalbą ir su nedraugais. Antrai metų pusė bus labai aktyvi, neleis atsipalaiduoti, ypač bus palanku tiems Jaučiams, kurie studijuoja, mokosi ar yra pedagogai. Taip pat antra metų pusė suteiks galimybę rasti harmoniją su artimaisiais ar šeima.
 • DVYNIAI – 2024 m bus lyg gausos ragas didinantis finansinę gerovę. Tie Dvyniai, kurių veikla susieta su tiksliaisiais mokslais, su naujausiomis technologijomis ar su gamtosauga – visiems jiems žvaigždės žada sėkmę. Pirma metų pusė bus labai aktyvi, tad teks pasirūpinti sveikata, kad atlaikyti darbų srautą, antra metų pusė pilna naujų pažinčių, naujų draugų ar naujų kolegų. Vienišiems Dvyniams lemta sutikti savo meilę.
 • VĖŽYS – Pirmą metų pusę geriau skirti poilsiui, nes antra metų pusė bus labai aktyvi. Nors Vėžiams lengvai sėkmė neateis, bet jiems pavyks visi jų sumanymai. Pats laikas pradėti mokytis ko nors naujo ar gilinti turimus įgūdžius. Visus finansinius planus reikia realizuoti pirmoje metų pusėje, antra metų pusė palanku užmegzti naujus ryšius, bet ne rizikingiems finansiniams projektams. Santykius išsaugos tie Vėžiai, kurie supras, kad idealių žmonių nėra ir būtina tolerancija bei supratingumas.
 • LIŪTAS – 2024 metais visiems Liūtams svarbu bus suprasti, kad visa sėkmė priklausys tik nuo jų pačių, daugeliui šio ženklo atstovams Drakono metais būtina didesnį dėmesį skirti sveikatai. Pirma metų pusė žada būti įtempta karjeros srityje, prireiks ne tik tolerancijos, bet ir rimtų stratego žinių. Antra metų pusė, ypač ruduo palanku planuoti keliones, komandiruotes – tai bendravimo laikas. Drakono metai finansų įplaukoms bus palankesni antroje metų pusėje. Kai kuriems Liūtams lemta sutikti savo gyvenimo antrąją pusę ir santykiai vystysis taip aktyviai, kad teks pasikliauti tik savimi ir savo jausmais.
 • MERGELĖ – 2024 metais viskas pasiseks tik tiems ir toms, kas veiks veržliai ir aktyviai siekiant tikslo. Metai žada būti gana sėkmingi tik metų viduryje geriau planuoti atostogas ir nepriiminėti rimtų sprendimų. Mergelės planuojančios investuoti į stambius pirkinius, tai turėtų daryti metų gale. Daugeliui Mergelių verta dažniau tirtis kraują, stebint galimus nukrypimus nuo normos ir laiku imantis profilaktikos.
 • SVARSTYKLĖS – daugeliui šio ženklo atstovų 2024 m įneš optimizmo, pasitikėjimo ir tikėjimo savo paskirtimi šioje egzistencijoje. Pirmą metų pusę geriau skirti poilsiui, sveikatos profilaktikai: sąnariai, kaulai, inkstai gali tapti jautresniais. Nuo pavasario prasidės aktyvus metas kelionėms, projektams, sumanymų vykdymo palankus laikas. Beliks tik atsirasti laiku ir tinkamoje vietoje, kad metai būtų produktyvūs. Metų pabaigoje verta prisiminti senus ryšius, nes tik tie, kas yra patikrinti laiko neš Svarstyklėms sėkmę ir dvasinį pasitenkinimą.
 • SKORPIONAI – 2024 m žada būti nepaprasti, bet įdomūs. Su sunkumais padės susitvarkyti patirtis ir sugebėjimas ramiai vertinti ir stebėti situaciją. Metų pirmoje pusėje geriau planuoti atostogas ar tiesiog daryti rutininius darbus. Tai atsargos reikalaujantis laikas – tiek karjeroje, tiek asmeniniuose ryšiuose. Įvykių laiko ratas pradės įsisukti nuo vasaros, tiek jausmų srityje, tiek finansuose ir naujose pažintyse nešančiose pajamų dividendus. Metų pabaiga daugeliui suteiks galimybių keisti darbą, keisti gyvenamą vietą ar keisti partnerius.
 • ŠAULYS – šio ženklo atstovus Drakono metai lepins finansais, gerais siurprizais, naujomis galimybėmis. Metų pradžia iš Šaulių pareikalaus takto, kad neįsigytų priešų. Taip pat visi vairuojantys Šauliai turės būti labai atidūs kelyje. Žiemos pabaiga ir ruduo pareikalaus daugiau dėmesio skirti sveikatai: virškinimo trakto, kepenų ir kraujagyslių profilaktikai, jeigu nenori turėti uždelstų problemų. Daugeliui Šaulių tai meilės ir naujų galimybių metai. Metų pabaiga pataria Šauliams geriau išvykti atostogų, pakeisti aplinką arba skirti daugiau laiko sportui, nes šiame laikotarpyje dėl įtampos jie rizikuoja prisidaryti klaidų dėl kurių galėsis..
 • OŽIARAGIS – Drakono metais džiaugsis tie, kuriems bus nesvetimas taktas, išsaugos gerus ryšius ir pasinaudos jiems palankių globėjų palankumu. Karjera, pirkimai, investicijos bus sėkmingos tiems, kurie sugebės įsiklausyti savo intuicijos. Pirmą metų pusę palanku mokytis ko nors naujo ar gilinti esamas žinias, įvaldyti naują profesiją. Tie Ožiaragiai, kurie pasikliaus paviršutiniškumu, eis praradimų ir nusivylimų keliu. Metų vidurys sėkmingas bus kūrybiškiems Ožiaragiams. Metų pabaiga daugeliui Ožiaragių atneš vertingų ir gerų sąjungininkų. Ožiaragiams visus metus būtina skirti daugiau dėmesio sveikatai, sveikai mitybai, sąnarių ir kaulų sveikatai, kraujo formulės kokybei.
 • VANDENIS – Tik tiems , kurie sugebės suvaldyti savo emocionalumą ar agresiją, metai žada būti sėkmingi visapusiškai. Tie Vandeniai, kurie sugebės ramiai vertinti situacijas, sugebės išvengti nedraugų spąstų ir kitų nemalonumų. Visiems šio ženklo atstovams būtina Drakono metais laikytis įstatymų, bei vengti tų, kurie linkę nusikalsti ar kitaip pažeidinėti įstatymus. Taip pat būti itin atidiems tiems, kas vairuoja. Drakono metais gali suaktyvėti lėtinės ligos, būtina didesnį dėmesį skirti odos sveikatai, stiprinti imunitetą, kad nepultų grybelinės ligos. Daugeliui Vandenių pavyks rasti papildomų pajamų šaltinių.
 • ŽUVYS – 2024 m jaus žvaigždžių palankumą, nors metų pradžia bus su nedideliu chaosu visose gyvenimo srityse, tačiau aktyvioms Žuvims pavyks išlaviruoti. Tie, šio ženklo atstovai, kas norės siekti socialinės ar politinės karjeros, tai pats metas bandyti save ir savo jėgas. Biznio srityje Žuvims neverta rizikuoti, geriau ramiai praeiti ,,pramintu“ taku ir tik antra metų pusė duos galimybę naujiems ryšiams ar partnerystei. Daugeliui, kas turi hobi, jis gali virsti pajamų šaltiniu. Drakono metai žada būti jausmingi, bet Žuvims neverta pamesti galvos, tiesiog mėgautis gyvenimo malonumais. Norintiems išsaugoti gerą sveikatą, būtina bus labai rinktis maistą ir vandenį, stengtis neapsinuodyti, nes tai gali pakenkti inkstams, kepenims. Skatinti kraujotakai verta pamėgti pasivaikščiojimą gamtoje ir vartoti papildus kraujotakai. – Rudens pradžia bus palankus laikotarpis užmegzti dalykinius santykius.

2024 m

ŽALIOJO MEDINIO DRAKONO METAI

TARO ŽENKLŲ PROGNOZĖ PASAULIUI

 • Pasaulinė ekonomika, sukurtų karo židinių sąskaita persikrauna , lyg kompiuterio programa, tai aktyviai tęsis nuo 2020 iki 2028 m
 • Didelis dėmesys bus dirbtinio intelekto plėtrai, kuris taps ne tik faktų ir daiktų, bet ir asmenų stebėjimo baze.
 • Susikurs rytų Europos gynybos blokas į kurį įeis Anglija, Lenkija, Vokietija, Danija, Pabaltijo šalys, bei Skandinavijos šalys.
 • Dėl ,,kaistančios“ politinės atmosferos kursis Tolimųjų rytų karinis blokas į kurį įeis, Aliaska, Japonija, p Korėja ir kt
 • Brangs Kuras, dujos, kava. Draudimo bendrovėms ateina sunkūs laikai – daugelis jų nebepajėgs išmokėti kompensacijų ūkininkams, pastatams ir kitiems objektams patyrusiems stichines nelaimes.
 • Įsigalės pramoninis špionažas, kova už kosmoso užkariavimą.
 • Nualinta Ukraina vis tik turės svarstyti apie konflikto įšaldymą ar apie sienų ribų keitimą.
 • Rusija, JAV, kitos šalys labai panašu į grupuočių nesusikalbėjimą, sulėks į ,,strielkas“ – pasigrasins, žvangins ginklais, kažkas kažkam kažką skolingi, neatiduoda…. ir taip pasaka be galo ir taip bus tol, kol trijų pasaulinio masto valdovų kūnai neatšals amžinam poilsiui…
 • Ne tik Europą, bet visą pasaulį bandys užkariauti musulmonai, tai lyg praeities ,,kryžiaus karas“, kuomet su kalavijų buvo atneštas tikėjimas į Kristų, o tam palankią terpę gudriai sukūrė migracijos įstatymai. Besivaikydami pigios darbo jėgos išleido ,,džiną“ iš butelio….Teks galvoti, kaip tą ,,džiną“ atgal įvilioti…
 • Pasaulį siaubs vandens stichijos, žemės drebėjimai, uraganai, nubus vulkanai, kurie ilgai snaudė.
 • Dėl potvynių kils grėsmė derliui.
 • Ateityje švarus vanduo įgaus aukso kainą
 • Kol nebus suvokta, kad per migrantų srautus yra nukreipiami didžiuliai pinigai ir tame auga korupcijos ,,votys“ – tol pasaulis įmituos humanizmą.
 • Rytų šalies valdovu bus išrinktas ,,piktavalis, piktą menantis pračiokas“
 • Tik po 14 m santykiai su rytais pradės normalizuotis, kuomet šalies ateis valdyti linksmuolis charizmatiškas jaunas vyras
 • Per maištus, per streikus bus bandoma įtakoti valstybių rinkimų vadovų rezultatus, tai liečia daugelį šalių, kur siekia Rytų kaimyno interesai ir galimybės tai daryti per savo buvusius piliečius tose šalyse bei valdančius didelį kapitalą.
 • Europoje ir JAV labai suaktyvės terorizmas, bus daug aukų. Didelis pavojus aukštam, veidrodinio stiklo pastatui su kavos reklamos šviečiančiu stendu ant viršaus.
 • p. Amerika laviruos ant karo ribos, bus rimti nesutarimai dėl naudingų iškasenų resursų.
 • Šiaurės -rytų Afrikos šalies valdovą bus bandoma nunuodyti kava.
 • Kiniją siaubs stichijos, kils dar vienas virusų židinys.
 • Šiaurės Amerikoje po truputi bus vulkanas.
 • Dėl karo veiksmų Gazoje galima ekologinė katastrofa
 • Nors Pasaulio politika rodoma, kaip ,,neprotingų veiksmų seka“ vis gi atsiras vienos kovojančių šalių diplomatas, kuris po truputi , vedinas ,,angelo sargo“ išvairuos ,,karo mašiną“ ir bandys ją ,,išjungti“.
 • Tunisas virs karo pabėgėlių stovykla, per šią teritorija bus srautas nelegalų už didelius pinigus.
 • Po olimpinių žaidynių Pekine, prasidėjo invazija į Ukrainą, po Olimpinių žaidynių Prancūzijoje, taip pat kils naujas invazinis židinys.
 • Kai kurios šalys boikotuos olimpines žaidynes ir tai bus strateginė klaida…, nes ir be boikoto daugelis sportininkų iš agresorių šalių nepraeis migracinio ,,filtro“ ar bus sulaikyti dokumentai ilgai patikrai.
 • Nugriaudės baisus pedofilijos skandalas, kurio židinys Italijoje, Rumunijoje ir dar kelios šalys kitame pietų kontinente.
 • Bus pakoreguotas civilinis kodeksas, kuris numatys vedybinės sutarties, partnerystės pataisas.
 • Pasaulis laidos tris žymius ,,karalius“
 • Ukrainos kovos už politikos postą aplinkoje gali vėl ,,pakvipti“ chemine medžiaga, kuria buvo ,,pavaišintas“ Juščenko.
 • Amerikoje įsisiūbuos streikai tų, kurie nesutiks su teismo sprendimo kaltinimais tam blondinui, kas jau buvo prie valstybės vairo.
 • JAV prezidento rinkimuose didelį šansą turi moteris, tik jos kol kas nesimato horizonte.
 • 2024 metais norintiems turėti gerą sveikatą, teks atsisakyti druskos, sūdytų produktų, didesnį dėmesį skirti mitybos režimui, fiziniam aktyvumui, nes bus jautresni inkstai, kepenys, o tai įtakos ir kraujotaką…
 • Bus atrasti vaistai lengvinantys išsėtinę sklerozę, artritą bei kitas lėtines kaulų ligas.
 • Metai pažymėti padidintu insultų bei infarktų aktyvumo pavojumi.
 • Nauja gripo viruso atmaina labiausiai kenks inkstams.
 • Jeigu Europa neskirs dėmesio vasarą tų migrantų kontrolei, kurie neva stovyklauja miškuose, tuomet ir toliau degs miškai, gyvenvietės, nes tai savotiška diversijos forma.
 • Ateityje Europos žemynui pavojus griasia ne iš ,,oro, bet iš vandens, iš nedraugiškų valstybių povandenių laivų.
 • Šalia Japonijos – vandenyne nusimato stiprus žemės drebėjimas, ,,pliš žemė“- tai gali sukelti milžinišką cunamį.
 • Bus atsekta neteisėta vienos pietinių valstybių prekyba su Rusija.
 • Dėl naujų narkotikų, kurių cheminės sudėties nerodys jokie testai, kils nusikaltimų banga mokyklose, vaikai taps lyg zombiai-žudikai.
 • Per pasaulį nuvilnys didelis pinigų ,,plovimo“ skandalas. Tai lies ir bankus , ir biržas, ir investitorius.
 • Po 3 – 4 m 2027-2028 pasaulis pradės girdėti, susikalbėti, atsiras kompromiso gaidos, deja, tai pareikalaus daug gyvybių, daug griuvėsių.
 • Nustos veikti viena tarptautinė organizacija, kuri beje yra korumpuota
 • Studentai ir gabūs vaikai užsienio žvalgybos bus verbuojami internetiniam terorizmui
 • Vienos iš konfliktuojančių šalių užsienio reikalų ministrą ištiks sveikatos krizė, tuomet viešumoje rodysis tik pavaduotojas.
 • Klestės susisiekimo, pervežimo, pašto paslaugos
 • Bus išaiškinta ir neutralizuota didelės gauja užsiimanti ginklų, darbo vergų kontrabanda.
 • Politinės manipuliacijos aktyviai vyks dar du metus, vėliau atsiras nauji diplomatijos vėjai, keisis retorika, sėkmingai vystysis tarptautiniai santykiai ir tai vyks, kai valstybės turės naujus prezidentus…Nuoroda yra į Pabaltijo vienos šalių naujai išrinkto prezidento laiką.
 • Arti Švedijos, palikti tinklai vandenyje sukels krovininio laivo katastrofą
 • Rusija, žmonių nuomone formuos astrologų ir ekstrasensų pagalba ir daugelis šventai tikės savo išskirtine misija, didybe ir kovos su ,,fašizmu“ neišvengiamybe.
 • Portugalija, Antilai, Panama, Taitis, kol kas saugiausios šalys šiuo pasaulinio chaoso laikotarpiu.

2024 MEDINIO – ŽALIOJO DRAKONO METAI

TARO ŽENKLŲ PROGNOZĖ LIETUVAI

Užsieniečiai pas mus dirbs mieliau, nei savi piliečiai.

Vis dar skambės pedagogų maišto atgarsiai.

Sukils sveikatos sistemos darbuotojai.

Vėluos urologijos ir kraujotakos specialistų paslaugos ir gydymas.

Ūkio ministerija lyg škvalas supurtys skandalas.

Sunkiai realizuosis energetikos projektas susietas su Baltijos jūra.

Bus žymaus asmens laidotuvės.

Gamtosaugos sritį tikrins valstybės auditas, kurio išvados labai nedžiugins.

Kils rimtų problemų dėl vaikų-našlaičių centrais – paaiškės nevaldoma situacija šiuose namuose

Dėl netikrumo ateitimi daugės depresijų, kai ką klampins alkoholizmas.

Žmonių teismui pateiktas žydų oligarcho teismas, bus didelė klaida.

Rusijai palankūs dvasininkai, pedagogai dirbs savo juoda darbą augindami valstybei priešiškus piliečius, o tam skirti bus dideli pinigai per visuomenines ar labdaros , dvasines organizacijas.

Lietuvoje apie karo pavojų žmonės nebekalbės po 5 – 6 metų. Bus pasiekta taika, susitarimas dėl tranzito . Itin didelė atsakomybė teks muitininkų nuovokumui nepasiduoti provokacijos, o jų tikrai bus.

Vis dar liks problema dėl Lietuvos vidaus saugumo, nes truks darbuotojų policijos sistemoje, gali būti pasitelkti tiek kariškiai, tiek savanoriai.

Švietimo sistemos pertvarkos nebus perspektyvios, mokslo sistemos skaidymas kels problemų ir šalis neteks diplomuotų specialistų.

Po rinkimų ateis jaunas, sportuojantis vedlys, kuris sėkmingai išvairuos sveikatos sistemą.

Šalies saugumo projektai pakibs dėl sutarties nepasirašymo ir dėl to šalis gali netekti gynybos saugumui skirtų lėšų rugpjūčio-rugsėjo mėn.

Lietuva turi du metus pasiruošti galimai provokacijai iš jūros

Pavasarinis galingas vėjas atpūs stiprų potvynį į žemyną

Po Naujųjų – nelaimė ant vandens – pavojingi mašinų viražai ant ledo…

Partijos, bekovodamos dėl reitingu tarpusavyje – kol kas dar valdantieji, nesugebės pamatyti rimto pavojaus valstybės mastu – migrantai, tranzitas, galimos diversijos, vietinio jaunimo verbavimas.

Šalyje laikinai gyvenantys karo ar politiniai migrantai ateityje gali tapti ,,politine migrena“ – dėl asmenų tapatybės ir lojalumo nenuoseklaus patikrinimo, jų nenoro integruotis, mokytis lietuvių kalbos, laikytis LT konstitucijos.

Finansų srityje – kris perkamumo lygis dėl kainų kilimo. Galima laikina bedarbystė kai kurioms įmonėms sustabdžius veiklą, norint jas perregistruoti kitur dėl mokesčių nepalankumo. Tai pasijus antroje metų pusėje.

Neliks vieno bankų, siaurinsis prekybos tinklai. Dėl mokestinių suvaržymų per 4 metus iš Lietuvos pasitrauks arba bankrutuos daugelis įmonių.

Nusimato degalų krizė, bet paštas, transportas, logistika, pervežimai klestės.

Nors lūkesčiai nepasiteisins, tačiau rinkimai praeis su protingu kompromisu, o naujas seimas gaus galimybę sureguliuoti statybų projektus bei žemės ūkio , nekilnojamo turto sritį.

Lietuva turės galimybę tapti elektronikos dalių – lęšių, linzių plataus mąsto gamintoja.

Bus grįžta prie elektros paslaugų neteisingo paskaičiavimo todėl, kad žmonės -įmonės kreipsis į teismą.

Keisis vaikų išlaikymo pinigai, ateityje didesnis dėmesys bus skiriamas gimstamumo skatinimui tai paskatins grįžti migravusius.

Rimtas konfliktas kils dėl migracijos įstatymų, kuomet jų vykdymas išskirs šeimas, tai gali sukelti priežastį net karinei intervencijai ar provokacijoms.

Atsitiktinis šūvis pasienyje – į tuos, kas gabena cigaretes, gali sukelti karinio konflikto pasekmes.

Keičiantis neįgalumo įstatymui daugeliui teks gyventi pusbadžiu, taip pat matosi sutrikimas vaistų tiekimo onkologijos gydymui.

Rimtų problemų kils dėl dvasinių, tikėjimo ir dvasininkijos nesutarimų.

Tamsiaodė moteris paduos LT į Europos žmogaus teisių teismą, tačiau už jos stovi ir finansuoja tie, kurie laukia ,,rytų saulės“ patekant.

Stimuliuojančių medžiagų pagrindų panašių į adrenaliną bus sukurta medžiaga ir paleisti į rinką mokiniams, studentams, kas ves į rimtą priklausomybę. Kažkas panašu į draudžiamas stimuliuojančias medžiagas, kuomet euforija baigiasi vidine tuštuma ir nuovargiu.

Valstybės biudžetas bus sureguliuotas, didesnis dėmesys bus skirtas senjorams ir vaikams bei tiems vaikams kas auga su vienu iš tėvų.

Didelis pavojus sutrikti interneto atsiskaitymams – verta turėti kuriam tai laikui grynųjų pinigų namuose.

Valstybę supurtys dar vienas korupcijos skandalas , susietas su statybomis ir viešaisiais pirkimais.

Nors rinkimų rezultatai nebus tokie, kokių laukta, vėliau sudarys trijų koaliciją ir premjerų bus tas, kas jau yra juo buvęs…seniau.

Prezidentą turėsime tik iš antro karto, juo bus tas, ką palaikys bankai ir asociacijos.

Dviejų metų eigoje mums ir valdžiai reiks būti labai atidiems, nes dėl pasaulinių ribų noro ,,perkarpyti“ mus gali išduoti…Tik aukšto pilotažo diplomatija ir saugumo profesionalumas padės išvengti dalinai Ukrainos likimo, o tai susieta su tiltu-koridoriumi panašiu į Suvalkų.

Būsimasis seimas žmonėms gražins pinigus, ras galimybę teisingai investuoti, kad gauti pelną ateičiai.

Seimas padarys klaidą, patikėjęs renkamais pinigais našlaičiams, nesugebės pamatyti manipuliacijos.

Atsinaujins labai sena byla, kurioje daug lavonų ir ji tinkamai neišnarpliota.

Tiltai, užtvankos, tai tie objektai, kurie turi būti itin saugomi…dėl galimų teroristinių aktų.

Rusija grasins, bet vargu ar artimiausiu laiku puls, ji užaugins mūsų aplinkoje savo tautiečių kartą, kuri bus nepalanki mums ir perversmo pūlinys ilgai bręs ,,iš vidaus“- tam bus skirti dideli pinigai.

2024 m ŽALIOJO MEDINIO DRAKONO METŲ VALSTYBIŲ APŽVALGA

TARO ŽENKLŲ ANALIZĖ

KINIJA

 • kinai bandys atgaivinti istorines SUI dinastijos siekius. Jų idėja bus šį modelį pritaikyti šiems laikas. Iš visų kruvinų Pasaulio įvykių kiniečiai bandys išgauti tik finansinės naudos. Jokių politinių simpatijų, jokio palankumo tik nauda ir tuo rimtai sukiršins Pasaulį.
 • Klestės pramoninis špionažas, nes tai jų pramonės variklis.
 • Šalies laukia dideli gamtos kataklizmai: potvyniai, smogas, žemės drebėjimas, daug griuvėsių.
 • Dėl potvynio nelaimės iš Kinijos teritorijos pasklis po Pasaulį virusas, kurio recidyvas, kaip pasekmė bus onkologinės ligos.
 • Belieka, tik prisiminti Mikaldos pranašystes ir pradėti suvokti, kas geltonoji rasė jau visiems ,,kvėpuoja” į nugarą.

IZRAELIS

 • Izraelio užpuolimas Hamaz panašu į fanatiškam religiniam karui sukurstytą beduiną tų, kurie valdo naftą, dujas, Pasaulio bankus.
 • Izraelis užpultas tam, kad sukurti karinę betvarkę Pasaulyje ir nukreipti ginklų srautą nuo Ukrainos.
 • Per Gazos pabėgėlius bus plaunami didžiuliai pinigai
 • Po visą Pasaulį paplis beduinai, kurie kels saugumo pavojų ten, kur jie atvyks, nes jų tikslas – religinis karas su kitatikiais naikinant juos ir jų turtą. Kovos ir suaugę, ir vaikai.
 • Tik po 3 m stabilizuosis Izraelio padėtis.

AMERIKA

 • Siena p. Amerikos pusėje vis tik bus uždaryta.
 • Sukurti vaistai nuo reumato ir nutukimo.
 • Rinkimų metų ir po rinkimų bus itin didelė politinė trintis
 • JAV labai didins išlaidas ginkluotei atnaujinti, kosmoso ir dirbtinio intelekto tyrimų programoms .
 • Niekieno nekontroliuojamas kels galvą kukluksklanas.
 • Matosi jūrų laivų mūšis.
 • š Korėja provokuos, grasins ir gali dasižaisti…

SUOMIJA

 • Uraganiniai vėjai sukels uostamiesčių bei pakrančių potvynius
 • Rytų kaimynė skirs dideles lėšas valdžios rinkimų įtakojimui sau palankiais politikais.
 • Ateinančiais metais yra pavojus Suomijoje pasikartoti mūsų Medininkų tragedijai…Didelis pavojus nuo šiaurės ir rytų pasienio punktams.

ŠVEDIJA

 • Švedų gamta nelepins, gaus ir šalčio, ir sniego ir potvynių
 • Šalyje susitelkę islamo išpažinėjai šaliai kels realią grėsmę
 • Nuskambės korupcijos skandalai sietini su OON, Raudonu kryžiumi
 • Matosi suaktyvėjimas kraujo uždegimo ligų

NORVEGIJA

 • Norvegams 3-5 m eigoje nesaugu bus nuo Norvegijos jūros pusės. Didelė grėsmė diversinių sprogimų pramonės objektams esantiems vandenyje, ko pasekoje tikėtina ekologinė katastrofa
 • Sniegas, lietūs sukels grunto nuošliaužas, gali jaustas nedidelis žemės drebėjimas.
 • Norvegijos ekonomikai nuosmukio nebus, tik pasaulinė infliacija įtakos bendrą finansų rinką.

ANGLIJA

 • Gamta šios salos nelepins: uraganiniai vėjai, potvyniai, visi: žmonės, ūkininkai pajus kylančio vandens galią.
 • Žemės ūkis bus su nuostoliais, bet sunkioji pramonė ir logistika klestės.
 • Pavojaus ,,debesis“ ties Lamanšo sąsiauriu. Vandens stichijos didybė ir čia pasijus.
 • Dėl nepasitikėjimo bus bando destabilizuoti UK valdžią, to sieks pasaulinio karo kurstytojų pinigais.
 • Nusimato pinigų ,,plovimo“ skandalas vieno bankų
 • Anglai labai stiprins ginkluotę, karinį pajėgumą.
 • Kaip niekad, šalis turi būti labai budri, nes didelis pavojus teroristiniams aktams jos viduje.

UKRAINA

 • Nors JAV pristabdys karinę pagalbą, bet pagalba ateis per kitas šalis, o ir korupciją šalies viduje taip pat įvairiais būdais stabdis
 • Ukrainą ateis valdyti kitas valdovas
 • Rusija itin aktyviai užsiundys žudikais-fanatikais vasarį ir rudeniop, taip pat jėgos taps nelygios dėl rusų gautos naujos technikos, ji bus itin tiksli, pilna elektronikos.
 • Metų gale atsiras viltis deryboms, bet taikos dar nebus.
 • Ukrainos žmonės turi ruoštis priešo siurprizams: daug aukų dėl sniego ir šalčio.
 • Vis tik, kol kas matosi, kad Ukrainai gali tekti šiek tiek pakoreguoti savo teritorijos ribas. Rusija sužais ,,Krymo scenarijų“ : rinkimai, referendumai ir rezultatas pagal scenarijų. Bus šaukiama : ŽMONIŲ VALIĄ VYKOME.

EUROPA

 • Du metus Europa eis ,,energetinio atsinaujinimo, perskirstymo“ keliu.
 • Teks taisyti politines klaidas susietas su migracija. Bus griežtinama kontrolė ir taisyklės. Nuskambės su migracija susietas korupcinis skandalas.
 • Keturis metus Europa gyvens ant galimų provokacijų slenksčio, kol galu gale švęs PERGALĘ
 • Gamta, kataklizmai bus negailestingi. Uraganai, liūtys, sausros, alins senąjį žemyną. Pasaulinės onkologijos viruso protrūkis pasieks ir Europą.
 • Galu gale Europą valdantys supras, kad būtina miškų kontrolė nuo ten apsistojusiu ,,beduinų“ , nekontroliuojami turistai, kurie piktybiškai sukelia gaisrus.
 • Europa priims pakeitimus teismų įstatymuose, tai bus pradžia bausmių pertvarkai
 • Nauja valdžia po rinkimų ne visi bus patenkinti, bet teks susitaikyti ir dirbti.

RUSIJA

 • Kai Rusijos valdyti ateis jaunas valdovas, pasaulis matys jį su žmona visur ir visada, tada prasidės Rusijos atgimimas, suklestėjimas ir šalis taps įstatymų, o ne diktatūros šalimi.
 • Dėl išrinkto Rusijos valdovo savisusireikšminimo ir genetiškai įdiegto pasaulinės misijos sindromo, šalis kol kas iki kaklo bus savo piliečių kraujyje ir akivaizdžiai tuo didžiuosis. Kartosis ,,stalino teroro sindromas“ kils dar ne viena represijų banga, o jų užgrobtų teritorijų gyventojams stebuklingai palankiai vystysis ,,stokholmo sindromas“
 • ,,Atsitiktinė auka kelyje“ – labai pakoreguos Rusijos valdymo likimą, bet tai bus į gerą.
 • Su ,,viską perkančių ir viską parduodančių“ šalių ir verslininkų pagalba Rusija apsirūpins itin aukštos technologijos karo technika
 • Nors 2024 vasara šaliai bus labai nelengva vis tik dar 4-5 m Rusija sieks susigrąžinti visas buvusias prieigas prie jūros pakrančių-uostų: tiek šiaurėje, tiek pietuose. Ją valdantys ,,karščiuos sovietinių teritorijų susigrąžinimu” ir mojuos Lenino raštais.

BALTARUSIJA

 • Šalies ateis valdyti kitas valdovas, bet ne labai sąžiningai, su savotiško perversmo pagalba.
 • Valstybė kol kas eina autokratijos keliu, lyg sugrįžusi į NEPO laikus.
 • Baltarusija matosi taip, lyg būtų ištisa karo samdinių apmokymo stovykla
 • Kol pasaulyje vyksta karinis chaosas, ši šalis sugebės gaminti tankus, auginti grūdus, bulves, gaminti sprogmenis ir turėti nemažai naudos.
 • Baltarusijos valdžia nuspręs nacionalizuoti išvykusių iš šalies tautiečių turtą.
 • Didžiulės lėšos bus skiriamos skundikų atlygiui, žvalgybai kitose šalyse.

ESTIJA

 • Dėl gamtos stichijų šalies laukia nederlius
 • Estiją labai sėkmingai valdys tas, kas baigęs politologijos mokslus. Tai bus pakilimo laikas.
 • Dėl korupcijos per genetiškai atsidavusiais rytų politikai bus nutekinta daug informacijos, plaunami pinigai.
 • Estija didelį dėmesį skirs dirbtinio intelekto integracijai į saugumo sistemą, stiprės jėgos struktūras.

LATVIJA

 • Šiai šaliai didžiausias pavojus yra nelojalūs politikai ir tie, kas valdžioje, nes kosminės sumos bus skiriamos tiems, kas padės sukelti destrukciją iš vidaus.
 • 3 m eigoje gali pasikartoti Ukrainos Krymo ar Donbaso scenarijus, kuomet liaudis šaukiasi ,,vyresnio brolio“ pagalbos, o vėliau ,,referendumu“ savo valią išreiškia…
 • Bus dirbtinai kuriamos radikalų, satanistų ir visokios kitokios grupuotės , kad keltų neramumus, kurtų provokacijas ir sukurtų pretekstą ,,vaduoti“ Latvijos rusus.
 • Jeigu Latvija sugebės sukurti patikimo šalies Saugumo tarnybos ir jeigu sugebės teisiškai sureguliuoti valstybės vairą, ji turi šansų nesulaukti ,,rytų vaduotojų“ nekviesto vizito.

VOKIETIJA

 • Šalies ekonomika persiorganizuos keturiems metams į priekį kloja sau teisingą strategiją
 • Nebus ramu: streikai, pogromai, protestai, gamtos šėlsmas – visa tai trikdis šalies normalų gyvenimą
 • Vokiečiai po truputi pradės susigrąžinti savo istorinį autoritetą
 • Šalies vidaus politikai pradės nesusikalbėti, bet galu gale šalies bendri interesai ir bendros gerovės tikslai suvienys visus.

LENKIJA

 • Lenkai ras paslėptą-dingusį istorinį lobį
 • Iš politikų lūpų skambės ambicingi pasisakymai, kurie gadins tarptautinę reputaciją
 • Lenkijai gresia išgyventi politinę žmogžudystę
 • Šalis ryžtingai perorganizuos savo ekonomiką, kurios kryptis bus susieta su kariniu pajėgumu
 • Virš dalies Lenkijos pakibs radiacijos debesis, panašu į ekologinę nelaimę.

Tai tik TARO ženklų prognozė, kiek ji teisinga, laikas parodys. Informacija yra autorės asmeninė nuosavybė, ją platinti draudžiama.

SĖKMINGŲ MEDINIO DRAKONO METŲ.