Pradžia » Astrologija » PAVASARINIS UŽTEMIMŲ KORIDORIUS

PAVASARINIS UŽTEMIMŲ KORIDORIUS

Lietuvoje tikslus Saulės užtemimo piko laikas balandžio 30 d., šeštadienis, 23:28 val.
Lietuvoje jis nebus matomas.
Saulės užtemimas – puikus metas savo asmenybės tobulinimui, galima atsikratyti negatyvių įpročių ir blogų charakterio bruožų. Šiuo Saulės užtemimo magišku laiku labai lengva negrįžtamai atsikratyti blogų įpročių.
Pusė valandos iki užtemimo atsisėskime priešais žvakę. Surašykime savo troškimus. Norai turi būti tik keli ir patys svarbiausi. Pasirinkime tokius norus, kurie gali išsipildyti per vienerių metų laikotarpį.
Gerai apgalvokime, nusistatykime, susiprogramuokime į tai, ko labai trokšime, norėsime, sieksime – ir tai išsipildys.
Jei norime išspręsti savo finansinius klausimus, pamirškime frazę – “nėra pinigų”.

Teisinga frazė turi būti: ,,aš turiu pakankamai pinigų,, ,,man netrūksta pinigų,, ,,turiu pakankamai pinigų įgyvendinti savo projektams,, Jeigu sakysite būsimuoju laiku arba teigsite, kad jų neturite…- jų iš tikrųjų nebus.
Šis Saulės užtemimas vyks Jaučio zodiako ženklo 10 – ame laipsnyje.
Tai skatina mus pasirūpinti savo gyvenamosios aplinkos, stiliaus estetika, santykių harmonija, savo uždarbiu, finansais, šeimos biudžeto planavimu. Šis Saulės užtemimas gali atverti puikias galimybes gauti didesnes pajamas ir pagerinti savo gerbūvį.-, svarbu tik teisingos mintys ir teisinga programa paties užtemimo laiko.
Užtemimo metu Saulė ir Mėnulis susijungs su Uranu. Šis aspektas skatina atsinaujinimą, suteikia originalias idėjas, skatina kovoti už laisvę, įkvepia griauti viską kas seną, nutraukti senus atgyvenusius santykius, ryšius. Urano įtakoje mums gali kilti noras studijuoti astrologiją, teosofiją.
Taip pat Venera šio užtemimo metu susijungs su Jupiteriu ir Neptūnu Žuvyse. Šios planetos astrologijoje laikomos meilės, menų globėjomis. Tad jos padovanos Mūzą ir įkvėpimą visiems dailininkams, muzikantams ir poetams, o Venera, santykių harmonijos globėja, dar ir padės sutvirtinti abipusį supratimą bei meilės ryšius.

Mėnulio užtemimas vyks gegužės 16 d 7: 14 min

Pavasarinis Mėnulio užtemimas vyks Skorpiono ženkle, o tai paveiks šeimos, meilės ir santykių tarp žmonių sferą. Gegužės 16-ąją rasti bendrą kalbą net su bendraminčiais nebus lengva. Nesiginčykite, nerodykite agresijos. Venkite neigiamų žmonių ir neįsigykite priešų. Šią dieną nuo pat ryto geriau pabūti gamtoje, vienumoje, pamedituoti arba tiesiog vengti konfliktų provokacijų. Šį laiką skirkite sau, skirdami dėmesį sielai ir kūnui:
Jei norite kardinaliai pakeisti gyvenimą – imkitės veiksmų, tam bus itin palankus laikas.

Laikotarpis tarp Saulės ir Mėnulio užtemimų yra vadinamas UŽTEMIMŲ KORIDORIUMI.

Stebėdami ir analizuodami duomenis, astrologai priėjo prie išvados, kad užtemimų koridoriai turi ypatingą įtaką visos žmonijos ir kiekvieno žmogaus likimui
Užtemimų koridorius vadinamas karmos laiku, bumerango laiku, nurodant aiškų ryšį tarp žmonių veiksmų ir poelgių, atliekamų šio gamtos reiškinio metu, ir tolesnį palankų ar neigiamą atsaką jų gyvenime artimiausioje ateityje. Jis turi gilią sakralinę prasmę ir diktuoja žmonių elgesio liniją – tai ,laikas skirtas permąstyti prioritetus.
Užtemimai didina įvykių fatališkumą, didina emocinį ir fizinį žmonių jautrumą. Kelios dienos prieš ir po užtemimo koridoriaus praėjimo galimi staigūs nuotaikų svyravimai. Daugeliui paūmėja lėtinės ligos, pablogėja savijauta. Tikėtina, kad padidės įtarumas, ašarojimas, nerimas ir pasipiktinimas. Žmonės, kurie ateina į mūsų gyvenimą šiuo laikotarpiu, jame pasilieka ilgam.

Ko neturėtume daryti užtemimų koridoriuje?

Priimti skubotų sprendimų. Jei abejojate, imkite pauzę apmąstymams.

Nepatartina pasiduoti savo emocijoms: neleiskite joms valdyti jūsų, remkitės racionaliais argumentais ir faktais.

Priverstinai, jėga įtakoti situacijas. Naudoti jėgą šiame laikotarpyje yra labai pavojinga.

   Ką galima nuveikti užtemimo koridoriuje?

Atsikratyti nereikalingų bendravimų, dalykų ir daiktų.

 Užbaigti senus reikalus.

Atleisti ir prašyti atleidimo.

Užsiimti labdara.

Atsisveikinti su tais, kurie neigiamai veikia gyvenimo eigą.

Nutraukti santykius, kurie jau nebedžiugina.