Pradžia » Astrologija » 2021 METALINIO JAUČIO METAI

2021 METALINIO JAUČIO METAI

2021 BALTO METALINIO TAURO METAI prasidės 12.02.2021 – didelių užmojų ir galimybių laikas.

Skaičių magija sako, kad ateinančių metų

LAIMINGA SPALVA: balta, auksinė, žalia

NELAIMINGA SPALVA: mėlyna

LAIMINGI SKAIČIAI: 1; 4; 14; 41

NELAIMINGI METŲ SKAIČIAI: 5;6; 65; 56

TAURO METŲ GĖLĖS: tulpės, ipomėja, persiko žiedai.

Laimingos dienos pagal MĖNULIO kalendorių: 13-RATAS; 27 – LAIVAS

Nelaimingos dienos pagal MĖNULIO kalendorių: 4 – MEDIS IR 11- KARŪNA

2021 metų spalvos tinkančios pagal ZODIAKĄ :

Avinui – citrininė, geltona

Jaučiui – sidabrinė ,pieno spalva

Dvyniams – balta, melsva, smėlio spalva

Vėžiui – smėlinė, metalinė

Liūtui – rožinė, sidabrinė, auksinė, citrininė

Mergelei – kreminė, ruda

Svarstyklėms – auksinė, smėlinė, melsva, žibučių spalva

Skorpionui – auksinė, žibučių spalva

Šauliui – sidabrinė, smėlinė, garstyčių spalva

Ožiaragiui – smėlinė, persikų spalva

Vandeniui – šviesiai pilka, dangiška

Žuvims – auksinė, sidabrinė

SVEIKATA

Svarbu lavinti ir puoselėti stiprias savybes , didesnį dėmesį skirti silpnosioms vietoms, lėtinėms ligoms. Daug kam 2021 ištvermės šiais metais pakaks, bet būtina rūpintis poilsiu, virškinimo trakto sveikata ir širdies darbo stabilumu, sveiku gyvenimo būdu, nes šie metai pareikalaus ištvermės, nuoseklumo, disciplinos.

VEIKLOS SRITYS, kurias valdo TAURO ženklas patirs ir permainas, ir kilimus, o kitos kritimus, tad vieni bankrutuos, o kiti gaus šansą suklestėti. JAUČIO ženklas valdo: žemės ūkį, pramonę, farmaciją, mechaniką, mašinų gamybą, nekilnojamą turtą, politiką, dizainą, meną, medžio apdirbimą. Visos šios veiklos bus Jaučio metų energetikos epicentre. Balto metalo stichija neša patikimumo, stabilumo, ištvermės energetiką. Seksis tik tiems, kas turi padorumo ir ,,liežuvio laikymo už dantų“ savybes…, visus kitus Jautis gali ,,bakstelėti“ su ragais.

Jautis pasižymi ne tik užsispyrimu, bet ir darbštumu, tad tie, kas bus nusiteikęs rimtai padirbėti, siekti karjeros, visus lydės sėkmė, nes bus ,,klojamas“ pamatas keturiems metams į priekį.

Jaučio metai labai sėkmingi šeimos kūrimui, jos puoselėjimui, galima net pažymėti, kad METALINIO JAUČIO metai, tai šeimos ir karjeros metai.

Kaip gi tą ,,BALTĄJĮ JAUTĮ“ privilioti į savo namus?

Viskas, kas turi baltą spalvą, šiais metais taps talismanu: balta eglutė, balti drabužiai, balti papuošalai, baltas interjeras bei jo detalės, baltas auksas, sidabras, baltas opalas, perlai, perlamutras – visa tai bus šių metų talismanu.

Jautis mėgsta erdvę, tad prieš sutinkant Naujuosius patartina išvalyti namus nuo nereikalingų smulkmenų, įvairaus šlamšto.

KAIP IR SU KUO SUTIKTI NAUJUOSIUS?

Jautis nemėgsta atsitiktinių prašalaičių, tad ir naujuosius Metalinio Jaučio metus sutikti reikia tik su labai patikimais ir artimais šeimos klano nariais.

JAUTIS praktiškas dar jis yra estetas, tad verta pagalvoti apie pačias dovanas, jų įteikimo ceremoniją, užstalės scenarijų, patiekalų pateikimą. Jeigu ŽIURKĖS metais galimas buvo šioks toks chaosas ir ekspromtas, tai JAUTIS reikalauja laikytis etiketo tradicijų…Tad vakarėlio tema, drabužiai retro ar klasikos stiliuje [ frakai, kostiumai, damoms vakarinės suknelės] ir tik balti ir arti baltos spalvos [ dramblio kaulio, smėliniai, pilkšvi ir t.t. ] bus pats tas JAUČIUI pamaloninti. Damoms tik balti masyvūs papuošalai, vyrams baltos rankogalių sąsagos , mėgstantiems kaklaraiščius – puošti juos balto metalo smeigėmis..

Interjere – jokios raudonos spalvos – JAUTĮ tai siutins…tačiau ,,JAUTĮ’ puikiai nuteiks stalas papuoštas balta staltiese, krakmolintomis servetėlėmis šalia auksinių indų su žalais akcentais: vazos, taurės, sidabrinės ir auksinės žvakidės suteiks dar didesnį jaukumą.

Mėgstantiems ETNO stilių – puikus pasirinkimas visų atspalvių linas, sausos javų ar šieno puokštės, balto molio ar mediniai indai su vaisių- daržovių akcentais…

ŠVENČIŲ STALAS

Švenčių stalo pagrindinis menių turėtų būti iš paukštienos ir įvairių kruopų: garnyrui, salotoms. BALTOJO TAURO metais netinka patiekti jautieną ar ėrieną, o visa kita, kaip fantazija ir finansai leidžia…Gėrimai tik baltos spalvos: įvairūs pieno taip pat ir augalinio pieno gėrimai: ąvižų, aguonų, kanapių pienas. Šampanas tik baltas, stiprieji gėrimai taip pat tik balti…

2021 BALTOJO JAUČIO metų energetika bus daug ramesnė ir konkretesnė nei 2020 Žiurkės metų.

Finansiškai Jaučio metais bus palankūs tik racionaliai mastantiems, sugebantiems teisingai investuoti, pasveriant pirkti tik būtiniausius ir kokybiškus daiktus, o uždarbis džiugins tik stambiuosius, nes mažasis verslas turės tenkintis tuo, kas yra…, bet ir ,,mažiesiems“ turi sekti, jeigu mokės kantriai ieškoti aukso viduriuko ir atsargiai strateguoti…

Seksis tik tiems, kas mokės susitelkti su senais draugais, partneriais, kurie yra išbandyti laiko, nes bet kokia naujovė, neš daug streso, o JAUTIS yra konservatyvus ir nemėgsta naujovių.

Naujus sutinkant piniginėje turi būti ne tik plastikinė kortelė, bet piniginėje turi būti ir monetų, ir popierinių pinigų – nes JAUTIS mėgsta stabilumo pojūtį.

HOROSKOPAS PAGAL RYTŲ KALENDORIŲ

ŽIURKĖ – šiais metais verta susitelkti tik į karjerą, darbą. Pavydo ir konkurencijos bus daug, bet neverta kreipti dėmesio, nes tai ne esminiai Žiurkei dalykai.

JAUTIS – viskam, ką vis atidėliojote ateičiai, teks į tai susitelkti ir įvykdyti, nes šie metai jums neleis ,,plaukti pasroviui“ jeigu norite, kas jie būtų sėkmingi.

TIGRAS – šiais metais privalote ypatingai rūpintis savo sveikata, darytis tyrimus, visus senus skaudulius ištirti, nes tik nuo jūsų fizinės būsenos priklausys ar metai sėkmingi ar problematiški

KATINAS – tai šansų ir permainų metas, drąsiai realizuokite tai, ką sumąstėte, jums pasiseks, bet kaip ir Tigrams tik su sąlyga – jeigu sveikata bus gera.

DRAKONAS – Nepraleiskite šanso – tai jūsų sėkmės laikas: kelionės, sumanymai, biznis, darbas – visko imkitės, dėl ko lig šios abejojote – jums tai šansų ir sėkmės laikas. Net jeigu bėdos ar ligos aplankys – viskas baigsis geriau nei galėtų…

GYVATĖ – tik gudrumu ir lankstumu Gyvatė šiuos metus praeis be didesnių bėdų, o tie, kas nebus lankstūs, matų gale liūdės…Jaučio metai nėra Gyvatės draugas, bet išmintis ir lankstumas jai padės juos praeiti netampant auka.

ARKLYS – būvimas gamtoje šios ženklo atstovams stiprins sveikatą. Jautis nėra priešiškas Arkliui, tačiau nereiškia, kad galima laukti manos iš dangaus, būtina veikti ir net klysti, nes su laiku bus išvingiuota į teisingą kelią.

OŽKA – šiais metais daugiau dėmesio skirkite šeimai, klausykitės savo intuicijos, nes vidinis balsas jūsų neapgaus. Galimi pokyčiai darbe, bet pasitikėti reikia tik savimi, kiti šiais metais jums ne patarėjai.

BEŽDŽIONĖ – Tai siurprizų metas – jie bus visokie ir geri ir nelabai, bet visumoje šie metai Beždžionėms yra geri. Reiks būti labai atsargiems su aplinkiniais, galimai jus norės įtraukti į pavojingą veiklą, kuri tikrai neneš jums naudos.

GAIDYS – Jaučio metų energetika gali jums sukurti nemalonių situacija, bet jas padės jums spręsti draugai, artimieji, tad ne ignoruokite jų pagalbos. Daugeliui gaidžių linkusių į meną – šiais metais bus palankūs ,,laiptai“ į meno olimpą.

ŠUO – Šiais metais jums reikia ilsėtis – daugiau būti gamtoje, prie jūros, palikite nuošalyje intrigas, triukšmingus pobūvius, aktyvią veiklą, nes Jaučio agresija jus gali ,,sutrypti“

KIAULĖ – metai nebus paprasti ir ramūs. Pasistenkite į viską žiūrėti ramiai, filosofiškai, prieš sakant ar veikiant kelis kart pamatuokite, neskubėkite su išvadomis ir jums pasiseks nepridaryti kvailysčių bei nepakliutį į skandalus.

HOROSKOPAS ZODIAKO ŽENKLAMS

Metalinio Jaučio metai itin palankūs bus Liūtams, Ožiaragiams ir Žuvims, šiek tiek įtempti, bet taip pat sėkmingi bus Avinams ir Jaučiams. Dvyniams ir Mergelėms šie metai bus labai nevienareikšmiški, jų sėkmė priklausys tik nuo šių ženklų diplomatijos, atsargumo ir įžvalgumo, Vandeniams patartina palaukti kitų-sėkmingesnių ir palankesnių metų, norint realizuotis. Geriau nieko neplanuoti ir plaukti ,,pavandeniui“.

AVINAS –2021 metų pradžioje venkite skandalų, ieškokite kompromiso tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, nes šiais metais – tai kas nutrūks, daugiau nesusiklijuos…

Pavasaris šio ženklo atstovus sugrąžins į harmonijos kelią, atsiras jėgų ir proto teisingiems sprendimams. Nors vasara Avinams bus rami, bet per daug atsipalaiduoti neverta. Daugeliui Avinų ruduo padiktuos karjeros-darbo pokyčius.

JAUČIAI – 2021 metų pradžia Jaučius prašo būti atsargiems ypač finansų sferoje, kai kam teks susitaikyti su karjeros kritimu ir permainomis. Pavasaris Jaučiams nežada blogų siurprizų, atvirkščiai – vienišiai gali sėkmingai poruotis, darbe taip pat atsiras susikalbėjimas. Vasara šiais metais šio ženklo atstovams gali pateikti nemalonių siurprizų dėl sveikatos, bet Jaučiai patys bus kalti, kurie nevaldys savo blogų įpročių ir ydų tie ir turės bėdų su sveikatą ir didelių išlaidų jai atstatyti.

Ruduo bus palankesni – lengviau seksis turintiems biznį, o ir karjeros Jaučiams bus harmoningesnis laikas.

DVYNIAI – 2021 m nuo vasario Dvyniams bus puikus laikas siekti karjeros, tobulintis, bus sėkmingos dalykinės derybos ir pripažinimas. Pavasaris Dvyniams bus aktyvus, gali kilti geros idėjos puoselėti namus. Vasara teks padirbėti iš peties, kai visi gulės prie jūros. Rudens sunkia energetiką padės nugalėti sportas, meditacija,masažai, nes šis laikotarpis žada būti sunkus sveikatai. Metų gale Dvyniams reikia būti labai atsargiems ir nepasiduoti pagundoms tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle ar strateginiuose planuose.

VĖŽYS – 2021 metų pirma pusė Vėžiams bus sėkminga asmeninio gyvenimo sferoje, kai kas net sukurs šeimą, bet kol nesužydėjo snieguolės, teks save panardinti į darbus, kad neužpultų depresija ir apatija. Vasarą Vėžiams nepatartina veltis į intrigas, nes tai labai sekins emociškai. Ruduo Vėžiams svarbių sprendimų priėmimo metas, o metų pabaigoje labai įvertinkite savo finansines galimybes, nes galite sau labai pakenkti su neapgalvotomis išlaidomis.

LIŪTAS – 2021 Jaučio metai Liūtams yra vieni geriausių, jie galės imtis bet kokių darbų, siekti naujų žinių ir net rizikuoti darant investicijas. Pirma metų pusė bus šiek tiek chaotiška, įtempta, bet sėkminga, pavasarį reiktų vengti kategoriškumo, puoselėti santykius su draugais ir artimaisiais. Vasara ne tik garantuos gerą poilsį, bet ir finansinę sėkmę. Rudenop nuotaiką temdys pavyduolių intrigos, bet didesnių problemų nebus. Teks pasiruošti finansinį rezervą metų pabaigai, nes žiema nebus draugiška…

MERGELĖ – šio ženklo atstovams metų pradžia žada būti įtempta, tad Mergelėms teks pasitelkti diplomatiją, išmintį, prigesinti savo ambicijas, kad neįsigytų naujų priešų, nes metų pradžioje nedraugai ir taip bus aktyvūs…O pavasaris Mergelėms bus ramesnis, tad šį laikotarpį reiktų išnaudoti poilsiui ir mobilizuoti jėgas naujiems planams realizuoti. Nuo vasaros vidurio mergelėms patartina skirti didesnį dėmesį sveikatai, gali suaktyvėti lėtinės ligos. Būti kuo toliau nuo ugnies, kaitrios saulės, vengti fizinių perkrovų. Ruduo diktuos savo energetika, ji bus nukreipta į šeimos ir vaikų poreikius. Žiema nebus palanki, būtina vengti intrigų, patartina nebūti agresyvios aplinkos dėmesio centre.

SVARSTYKLĖS – 2021 šio ženklo atstovams bus puikūs dalykinėje ir finansinėje sferose, bet jausmų srityje geresnių laikų teks palaukti. Stebins pavasaris su savo energijos proveržiu ir įkvėpimu. Vasara bus skiriamas dėmesys jausmams, bus poreikis meilei. Rudenį Svarstyklėms būtina rūpintis sveikata, nes daugeliui organizmas pajus išsekimą. Rudeniui ir žiemai Svarstyklėms nereikėtų planuoti rimtų finansinių sandėrių ar investicijų, nes šis laikotarpis Svarstyklėms nebus palankus, galimi dideli nuostoliai.

SKORPIONAS – 2021 m šio ženklo atstovams bus naujo, nežinomo, įdomaus pažinimo bei savišvietos metai. Pavasaris bus palankus kelionėms, bus galimybė realizuoti senus sumanymus. Vasara Skorpionams dovanos daug romantikos, naujų pažinčių, įsižiebs meilės ugnis. Rudenį reiks pasistengti neįsigyti naujų priešų, nesugadinti santykių su senas kolegomis ir draugais, o žiemai reiks turėti finansinę ,,pagalvę“ , nes Skorpionams žiema nebus dosni finansinei sėkmei.

ŠAULYS – 2021 metai Šauliams atneš senai lauktą permainų vėją, pasibaigs stagnacijos laikas. Viskas pradės judėti, daug strigusių sumanymų pasiseks realizuoti. Pavasaris bus sėkmingas, darbai nestrigs vietoje, finansai augs. Vasara bus palanki keliauti, naujinti ar pirkti namus. Rudenį būtina skirti profilaktikos dėmesį sveikatai, gali suaktyvėti lėtinės ligos, taip pat didesnė galimybė traumų. Metų pabaiga bus sėkminga tik tiems Šauliams, kurie sugebės be konfliktų išlaviruoti darbinius santykius.

OŽIARAGIS – 2021 metai visiems netingintiems ir darbų neatidėliojantiems Ožiaragiams METALINIS JAUTIS bus itin palankus ir neš sėkmę. Pavasarį Ožiaragiai lėtai , bet nuosaikiai žengs karjeros laiptais. Ypač seksis menininkams, dizaineriams, valstybės tarnautojams, teisininkams. Vasarą Ožiaragių laukia daug žadanti pažintis, kuri gali peraugti į ilgalaikius santykius. Dėk giminaičių ar draugų šio ženklo atstovai ras papildomų pajamų šaltinį, tad metai jiems gana ,,derlingi“

VANDENIS – 2021 metų sėkmė priklausys nuo to, kaip rasite ir mokėsite rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Žiemos pabaigoje būtina rūpintis savo sveikata, nežiūrėti pro pirštus į negalavimus. Pavasaris reikės būti labai atidiems, kad nepakliūti aferistams ant kabliuko…Aklas pasitikėjimas atneš didelių problemų. Rudenop nepatartina imtis verslo ar keisti darbą. Metų pabaigai nereikėtų planuoti didelių išlaidų, pirkinių, nes ir taip gali būti netikėtų, neplanuotų išlaidų.

ŽUVYS – 2021 metai aplamai geri, bet tik rudenop suteiks galimybę pasidžiaugti pasiekimais ir sėkme. Pavasaris bus tiek emociškai, tiek fiziškai stabilesnis, tad ir gyvenimiškus klausimus ir problemas bus lengviau spręsti. Vasarą skirkite poilsiui, tai neproduktyvus laikas, o ruduo bus daug palankesnis, bus galimybė siekti karjeros, darbai seksis, finansai džiugins.

TARO ANALIZĖ LIETUVAI

 • Sunkus metas, susitelkimo, susikalbėjimo sąmoningumo laikas, lyg visų mūsų dvasinės brandos išbandymas, štai kokie 2021 m

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • 2 metus ,,trys mergelės“ lyg trynukės stovės valstybės pirmame flange. Valdymas bus protingas, bet sudėtingas, neapseis be trukdžių. Sunkiausias metas bus iki pavasario lygiadienio…vėliau, kai sakoma: ir kariamas pripranta…. Tik ne visi pasirinkti padėjėjai bus sąžiningi ir verti suteiktų įgaliojimų.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Valstybės finansų politika klostysis sunkiai, nebus vieningumo priimant nekilnojamo turto įstatymus, 3 metus aktyviai bus narstomos kiekvieno turimas turtas, pajamos. Daug įmonių bankrutuos, nes laukia dar 2 sunkmečiai paslaugų pardavėjų… Kris apyvarta, kai kurie bankai ,,išnyks“, mažiems ir seniems, šiek tiek duos, bet darbingi turės išvykti….vieni todėl, kad įpratę, kiti laimės ieškos, o treti vietoje adaptuosis.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Dalis migrantų grįš, bet 50% vėliau vėl išvyks.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Pandemijos dėka suklestės šalies vidaus transportas, prekyba, vietiniai ūkininkai, kitos smulkios pramonės šakos

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Po 5 metų šalies laukia rimtos diplomatinės-ekonominės problemos, jas atneš nevykę tarptautiniai ryšiai su kaimynais.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Nekilnojamo turto mokestis pakoreguos daugelio nuosavybės turėtojų sprendimus.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Atsiras mokestis tiems, kurie kasdien vis kažkur važiuoja….panašu į mokamus kelius…

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Sumažės migracija dėl naujai įvestų ,,pinigų krepšelių“ – tai lies Lietuvos piliečius, didės imigrantų srautas, nors jie neužsibus mūsų šalyje.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • 2 metų bėgyje bus įdiegtos naujos ryšių technologijos, kuriomis vieni džiaugsis, kiti priešinsis.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Pradės gerėti šalies ekologinė būsena, atsiras nauji įstatymai, kurie sustabdys taršą

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Stabtels šalies didelių statybų projektai

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Energetikos srityje nusimato avarija, tai įvyks dėl taisyklių pažeidimo [ gal ne tos varžos laidai, gal transformatoriai…. ]

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Piliečiai kils maištauti ir tai viskas dėl sveikatos sistemos sprendimų

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Grįžo migrantai, jie kitokie tapo, užsienis juos ,,išauklėjo“ ir jie žinos savo teises ir pareigas – pirmoje metų pusėje galimi socialiniai kataklizmai.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Teatrai ir linksmybės merdės, daug kas keis specialybę.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Sumaištis teismuose dėl nuotolinio darbo, daug sprendimų vėluos.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Švietimo sistemoje dėl moksleivių egzaminų ateityje nusimato tarptautinis skandalas, galimas net kreipimasis į EŽTT

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Labai prastės pradinukų žinių kokybė, nebent tėvai patys taps pedagogais…, nes švietimo sistema bus orientuota tik į profesinį mokslą.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Sveikatos sistema bus ant „perkaitimo ribos“ – planinės paslaugos bus atidėtos, visi orientuoti į infekcijas, nuo liepos darbo vietose bus privalomos injekcijos, kurių ne visi norės…Teks rinktis- likti ar išeiti…

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Metų pabaigoje nušvis viltis – atsiras veiksmingi vaistai – jie yra, tik nebuvo pagalvota, kad jie veikia ir jų pamatinė formulė naudojama skiepijant vaikus iki 3 metų…ir atras juos jaunas studentas – tad pandemija po truputi slops…tada ir baigsis 3 metų košmaras.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Bus pokyčiai bankų sistemoje, ne visi išsaugos licenzijas.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Neišvengiamas biržų krachas pakoreguos pasaulio finansų fondus.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Studijuoti daugelis išvyks į svetimus kraštus

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Premjero laukia didelis išbandymas, antroje metų pusėje gali susiubuoti ,,sostas“

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Arba kieto kumščio politika, arba bus nesuvaldyta situacija, antra metų pusė bus ,,įkaitusi”

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Prezidento stiprumas yra atsisukime į žmones, antraip bus apkaltintas nemeile liaudžiai, tuo labai norės pasinaudoti tas, kam neatiteko ,,karaliaus sostas“

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Seime įsiveis pandemijos virusas, kuris veiks ne tik sveikatą, bet ir sprendimus, nes seks nauji pasiūlymai blogesni vieni už kitus…

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Didelės permainos laukia kalėjimų ir vidaus tarnybų sistemų

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • Piliečių sveikatos stovis dėl pandemijos plitimo bus sureguliuotas padidinus kontrolę ir atliekant prevenciją, bet virusų nešiotojais liks migruojantys ir mėgstantys keliones – išeitis viena: yra skiepų pasas – dirbti gali ir važinėti gali. Tad toks laukia sprendimas pasaulinėje sistemoje ir jis dar ilgokas, nes tai dar ne paskutiniai metai …uždarų Kalėdų ir kitų švenčių…
PASAULIO APŽVALGA 2021 m

Sidabrinio Jaučio devizas:

SAVIDISCIPLINA IR ATSAKINGUMAS

 • Pasaulinė ekonomika laikysis ant transporto, maisto pramonės, ūkio, informatikos technologijų, mašinų gamybos, metalurgijos, farmacijos, laivybos.

================================================================

 • Dar metus Žemė alsuos viruso ,,garais“ , kurie kas kartą turės kitą ,,veidą“ , o šis pavojus sklinda iš ŠAULIO ir OŽIARAGIO šalių, o dar vieni 2022 m bus su lėtėjančios pandemijos ,,garų“ atgarsiais. [ po Šaulio ženklu yra Ceilonas, Madagaskaras, Malta, P.Italija, Vengrija, Ispanija, o po Ožiaragio ženklu yra P. Kinija, Indija, Tibetas, Afganistanas, Kaukazas, Bulgarija, Dalis Pabaltijo, Sibiras, Albanija ]

================================================================

 • Maža Azijos šalis kels planetai dideles ambicijas parodyti savo galią ir turės didelį norą grūmoti atominiu kumščiu.

================================================================

 • Saloje kur Saulė teka gimsta ambicingo šešėlinio valdovo planai sukurti jungtinę finansinę kompaniją, kuri kels pavojų žmonijai – nuoroda yra į medicininį terorizmą ir bus bandomas naujas ginklas, jis ne šaudo, bet jo bangos žudo…

================================================================

 • Atskiros grupelės žmonių piktnaudžiavimas valdžia, kurią duoda neriboti pinigai ir turtai atėję iš pramogų ir žmonių ydų verslo, atves planetos gyventojus į tradicijų ir gyvasties aklygatvį – { matysime kas bus po 4 m, o ko ne…}

================================================================

 • Neramumo ir fatališkus įvykius lemiančiais ženklais pažymėtos AVINO šalys, o šiam ženklui priklauso : Sirija, P. Lenkija, Palestina, Anglija, Vokietija, Korėja, Japonija, Aliaska – tose šalyse vienaip ar kitaip bus neplanuotų pokyčių, įvykių, stichijų.

================================================================

 • Dėl šilumos kilimo planetoje plis bestuburių migracija : vabzdžiai bei vandens gyviai

================================================================

 • Kai kurios teritorijos ir miestai panirs po vandeniu – vieni laikinai, kiti negrįžtamai….

================================================================

 • Laukiniai gyvūnai eis į miestus, nes jų natūrali aplinka kasmet vis aktyviau virs pelenais ir iškirstomis dykynėmis.

================================================================

 • Mums įprasti ir geri laikai dar toloki, bet jau po 4 metų grįš normalus gyvenimas, bus vaistai, kurie garantuos sveikimą nuo mus puolančių infekcijų, o pasaulinės chirurgijos laukia radikalūs pokyčiai, kuri daugeliui gelbės gyvybę.

================================================================

 • Žmonija privalės atsisukti į vidinį , o ne išorinį puikybės pasaulį, nes nauja era, naujos technologijos, naujas gyvenimo ritmas pareikalaus vidinės harmonijos, didesnio sąmoningumo ir psichinės pusiausvyros

================================================================

 • Su lig 5G įdiegimu, pasaulis pasidalins į tris planetos regionus, dar vėliau liks du regionai, lyg dvi stovyklos, su savo tvarka.

================================================================

 • Prancūzijai atsilieps 1958 metų reformos atgarsiai, valstybė stovės ant didelio chaoso slenksčio, nes musulmonų ekstremistai be skrupulų rodys savo galią ir savo įsitikinimų teisumą, kuris dvelks akmens amžiumi.

================================================================

 • Artimiausiais metais laukia intravertinis finansų ir bankų būsenos periodas, tarp šalių vyraus savotiškai atsargus uždarumas, žmonės turės pratintis prie kitokio gyvenimo ritmo, o šis virsmo periodas skatins rašytojus, menininkus kurti. Aktyvių pramogų mėgėjams tai bus nepakeliama našta, o tie, kurie nebijo uždarumo ir riboto aktyvumo – atras daug potencialo naujiems darbams, naujai savirealizacijai

================================================================

 • Po pandemijos pasaulis įgaus kitą ekonominio valdymo veidą, daugelis dirbs virtualiai, neliks pompastiškų ofisų, bet kils pavojus virtualaus gyvenimo priklausomybei, kurios ne kiekvieno psichika sugebės priimti.

================================================================

 • Maždaug 8 m bėgyje cirkuliuos virtuali valiuta

================================================================

 • 2021 m dėmesio centre bus įvykiai Ukrainoje

================================================================

 • Didelės permainos laukia viso Britanijos salos regiono, 5 metams daugelis paslaugų įmonių įšaldys savo veiklą, kai kas bankrutuos, bet juk kiekviena krizė gimdo naujus milijonierius.

================================================================

 • Finansų srityje 3 metus tęsis recesija, kai kurie prekybiniai ryšiai bus įšaldyti ir tai vyks dėl konkurencijos užvaldyti tam tikras pasaulio pramonės zonas.

================================================================

 • Bus paklausūs informatikos, administravimo, policijos, kariuomenės ir inžinerijos specialistai.

===============================================================

 • Sunkmetis žmones pakeis, išmokys skirti tikras vertybes nuo laikinųjų. Daugelis valstybių imsis koreguoti įstatymus tiems, kurie gyvena veltėdžio gyvenimą, t. y. kurie gyvena iš pašalpų.

================================================================

 • Prancūzijoje ir Belgijoje bus pavieniai išpuoliai, kurių siekis naikinti krikščionybės istorinius paminklus ir simbolius.

================================================================

 • Škotai kovos dėl nepriklausomybės

================================================================

 • JAV kai kurios valstijos norės autonomijos, bet didžioji problema visiems panosėje – tai gamtos stichijų niokojimai, bet į tai bus per mažai atkreipta dėmesio.

================================================================

 • Viduržiemio pakrantę sudrebins žemės drebėjimas

================================================================

 • Japoniją sužlugdys mokslinis terorizmas ir ,,didelis vanduo“

================================================================

 • Suklestės aktyvaus poilsio kaimo turizmo poilsis, keisi poilsiautojų įpročiai.

================================================================

 • 2021 bankrutuos ne viena aviakompanija, turizmo sektoriaus sritys taip pat neatlaikys pandemijos nuostolių, labai svyruos valiutų kursai.

================================================================

 • Indokinijos, Malaizijos ir Korsikos salos nukentės nuo gamtos stichijų

================================================================

 • Bus sunaikinta į Europos pietus narkotikų tiekimo grandis, o šio verslo atstovams teks bėgti [ gal per vandenį, o gal po vandeniu ] , ieškant sau saugesnės vietos

================================================================

 • Nors santykiai su Rusija dar vis bus blokuojami, bet po poros metų ,,papūtus naujam politiniam vėjui“ atsiras galimybė juos sureguliuoti, nes Rusija skils į dvi dalis, tame dalyvaus moteris, ji gaus daug priekaištų, bet savo veiksmais pakeis istorijos vingius ir įeis į istoriją.

================================================================

Ruošiamas įstatymas, lyg ,,peilis į nugarą taikiems gyventojams“ – kas tai bus, pamatysime ir pajusime po dviejų metų

================================================================

2021 m žmonėms sveikatos problemas kels trombai, kojų venų kraujotakos sutrikimai, širdies koronarų ligos, limfmazgių ir krūtų onkologija, storosios žarnos ligos

================================================================

Pasaulis sužinos apie vienos šalies valdovo ne mirtiną, bet rimtą ligą. Taip pat pasaulis atsisveikins su aukšto rango monarchu, bus pasikėsinta į vienos Europos šalies prezidentą, taip pat bus atskleista itin didelio masto vienos valstybės aukštų valdininkų korupcija susieta su migrantų legalizavimu ir praleidimu į Europą.

================================================================

Daug ir garsiai bus kalbama apie kosmoso užkariavimą, bet didžioji problema yra ta, kad jėgas geriau skirti ,,gintis“ nuo kosmoso svečių, nes didžioji bėda ateis netikėtai iš kosmoso platybių.

Ši informacija yra viso labo tik TARO ženklu interpretacija, kiek ji tiksli ar verta dėmesio, bus matyti ateityje. Prašau jos neplatinti, nes ji yra mano nuosavybė, kaip ir šis puslapis

VISIEMS LINKIU PUIKIŲ, SVEIKŲ, GERŲ METŲ