Pradžia » Astrologija » 2022 – MĖLINOJO [ JUODO] VANDENS TIGRO metai

2022 – MĖLINOJO [ JUODO] VANDENS TIGRO metai

Pagal numerologija

2+0+2+2 = 6

GAUNAME METŲ SKAIČIŲ – 6

ŠIO SKAIČIAUS RAKTINĖS REIKŠMĖS- humanizmas, diplomatija, empatija, meilė, informacija, pagalba, tradicijos.

 • Metų akmuo: oniksas, serafinitas
ONIKSAS
SERAFINITAS
 • pagal numerologija metų stichija- oras
 • planeta Venera
 • Zodiako ženklas – dvyniai
 • 2022 pagal numerologija metų spalva oranžinė, lelijinė, dramblio kaulo .
 • Anot Biblijinės numerologijos 6 – tai žmogaus sukūrimo diena. Jis dar vadinamas ŽMOGAUS SKAIČIUMI.
 • 2022 metų dvasingumo augimo garantas bus tiek, kiek gerumo bus atiduota, kaip bus puoselėjamos ir laikomasi tradicijų: pareiga valstybei, šeimai, sau, tėvams, nes gausa aplankys tuos, kas linkęs dalintis.
 • skaičius 6 yra medicinos, informacijos, mokslo, muzikų, rašytojų, keliautojų, gelbėtojų, policijos, karių, diplomatų globėjas ir visą tai dar sustiprins metų globėjas DVYNIŲ ženklas.

DVASINIAME lygmenyje 2022 m bus akcentai į žmonijos harmonizavimą per atjautą, šeimos vertybes ir pareigą. Pasaulis gaus naujos informacijos dozę, per atradimus, išradimus. Kas sąlygos didelį proveržį tiek moksle, tiek medicinoje ir kitose sferose.

Neigiama skaičiaus 6 savybė: pasaulis bus linkęs į puikybę, aukos sindromas taps kai kam labai aktualus ir tuo bus manipuliuojama. Kai ką gali užvaldyti egoizmas, nesugebant girdėti kitų, o tik save, skleidžiant tik savo tiesas. Šios neigiamos savybės aktyviai pasireikš tik tiems ir toms sferoms, kur jos yra ir jos toleruojamos. Numerologai skaito, kad skaičius 6 neigiamu aspektu skatina sumaištį, pasipriešinimą, nesantaikos kurstymą ir net konfliktą ar karą kilusį iš impulsyvios emocinės kibirkšties.

Tad metai bus savotiškas mūsų visų išbandymas, kiek ir kas turi sveikos nuovokos, sveikus nervus, sveiką požiūrį į atsakomybę už savo poelgius, kiek kam yra chaoso kėlimo poreikis.

Remiantis numerologija , 2022 metų devizas būtų: NEBŪK BANDA, BET BŪK ATSAKINGA ASMENYBE.

MĖLYNOJO[ JUODOJO]

VANDENS TIGRO METAI

Tigro metai: 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022

Metų sėkmės devizas

TAKTIŠKUMAS – SUPRATINGUMAS – KANTRYBĖ – ATSAKINGUMAS

Vandens Tigro metų trukmė: pradžia 2022 vasario 1 d – pabaiga 2023 sausio 21 d

 • Sėkminga metų spalva : mėlyna , balta, pilka, auksinė, oranžinė, žalia, pilkai-žalia, juodai-žalia
 • Sėkminga metų gėlė: cinerarija, geltona lelija
CINERARIJA
CINERARIJA
GELTONA LELIJA
 • Metų sėkmingi skaičiai: 1,3,4, 13, 34, 43
 • Sėkmingos dienos pagal Mėnulio kalendorių: 16 ir 27
 • Sėkmingi Tigro metų mėnesiai: 3, 7, 10 [ kovas, liepa, spalis ]
 • Tigro metai globos ir sėkmę neš šioms pasaulio kryptims: rytai, šiaurė, pietūs
 • Tigro metai palankūs bus gimusiems Drakono, Arklio, Kiaulės metais. Šiek tiek mažiau, bet taip pat palankūs bus gimusiems Jaučio, Gyvatės, Beždžionės metais.
 • Tigro metais tinkamiausios datos santuokai: gegužė, liepa, spalio mėnesiai, o dienos: 1,3,4,16,27 pagal Mėnulio kalendorių
 • Tigro metų akmenys: deimantai, rubinai, ametistai, topazai, tigro akis
DEIMANTAS
AMETISTAS
TOPAZAS
RUBINAI
TIGRO AKIS

Gimę Tigro metais turėtų vengti:

 • rudos , raudonos spalvos
 • Jiems nepalanki pasaulio kryptis: pietvakariai
 • neharmoningais laikomi Tigro metais skaičiai: 6,7,8

Tigro metai globos šių profesijų atstovus: vairuotojai, pilotai, aktoriai, rašytojai, stiuardesės, menedžeriai, turizmo agentai, reklamos sfera, muzikai.

KAIP SUTIKTI NAUJUOSIUS TIGRO METUS ?

Tigras yra individualistas, jam nepatiks didelės ir triukšmingos kompanijos. Sutikti naujuosius geriau labai artimų draugų rate ar tiesiog su šeima, o kadangi Tigras yra savotiškas vienišius, tai tiems, kam yra komfortas būti su savimi, jie gali sutikti naujuosius vieni kelionėje ar kitaip individualiai susiorganizavę sau šventę.

Tigras mėgsta jaukumą , tad namus reikia sutvarkyti puošiant minkštais, jaukiais aksesuarais: auksinės, geltonos, baltos , melsvos , žalsvos spalvų pagalvėlės, pledai, kilimai, kailiai…Yra tik vienas BET – vengti šiais metais raudonos spalvos, nes ji primins mėsos spalvą, o tai reiškia, kad Tigras taps agresyvus… Eglutės taip pat turėtų būti puošiama atitinkamomis spalvomis, bet šiais metais reikia vengti plastmasinių eglučių. Tigro metų sutikimui reiktų puošti natūralią – gyvą eglę ar jos šaką, galima puošti ir draceną, palmę ar turimą didesnį kaktusą…

KUO VILKĖTI?

Puikus pasirinkimas sutinkant Tigro metus bus drabužiai, kurių spalva auksinė, sidabrinė, pilka, juoda, žalia, oranžinė, geltona , o papuošalai tik natūralių akmenų ar mineralų , kurie atitinka vandens stichiją. Vengti tigro kailio imitacijos ir raudonos spalvos drabužių.

Vandens stichijos akmenys ir mineralai: azuritas, akvamarinas, aleksandritas, amazonitas, ametistas, perlas, kacholongas, koralas, katės akis, labradoras, mėnulio akmuo, opalas, perlamutras, lauko špatas, selenitas.

STALO PAPUOŠIMAS IR MENIŲ

Tigro metų stalo serviravimo spalvos: balta ir auksinė su žaliais akcentais.

Maistas turėtų būti kuo įvairesnės mėsos patiekalų, vaisių ir šviežių salotų. Tigras visiškai netoleruoja alkoholio, tad jo mėgėjams ši rekomendacija nepatiks…

KĄ DOVANOTI TIGRO METAIS?

Šiais metais visai netinka dovanoti praktiškas, namų ūkiui tinkamas dovanas.

Dovanos turi būti sielos džiaugsmui, o ne praktiškiems poreikiams tenkinti.

Tai gali būti kvepalai, papuošalai, knygos apie meną ar madas, dovanos pagal hobį, tinka net romantiška kelionę ar abonentą į sporto salę, sportui papildus, juk Tigras judri, sportiška, nors mėgstanti ir patingėti, pamiegoti katė.

TALISMANAI TIGRO METAMS KIEKVIENAM ŽENKLUI ATSKIRAI

 • ŽIURKĖS metais gimusiems tinka dovanoti gintaro, jaspio, malachito, ametisto, granato papuošalus ar suvenyrus
 • JAUČIO metų atstovams tinkamiausia bus koralai, lazuritas, smaragdas, agatai
 • TIGRO metų atstovams – rubinai, granatai, tigro akis, serdolikai
 • KATINO metų atstovams: perlamutras, perlai, turkis, gintaras, rubinas
 • DRAKONO metų atstovams – chrizolitas, kalcedonas, opalas, gintaras, safyrai.
 • GYVATĖS metais gimusiems tinka chrizolitas, jaspis, topazas, malachitas, hematitas.
 • ARKLIO metų atstovams tinkama dovanoti akvamariną, ametistą, rubiną, granatą.
 • OŽKOS metais gimusiems – granatai, safyrai, agatai, oniksai, mėnulio akmuo.
 • BEŽDŽIONĖS metais gimusiems – opalai, berilai, kalnų krištolas, agatai.
 • GAIDŽIO metais gimusiems tinkamas talismanas – smaragdai, rubinai, agatai, granatai, topazai.

 • ŠUNS metais gimusiems – opalas, agatas, mėnulio akmuo, gintaras
 • KIAULĖS metai gimusiems – topazas, berilas, ryškiai mėlynas lazuritas

HOROSKOPAS 2022 M

PAGAL ZODIAKO ŽENKLUS

 • AVINAS – daugeliui šio ženklo atstovų teks aktyviai dirbti, kad jaustų finansinį stabilumą, o kai kurie šio ženklo atstovai keis darbą. 2022 m bus lyg finansiniai kalneliai – ir kils ir smuks žemyn, bet Avinai šiemet galės nusipirkti tai, apie ką svajoja. Daugelio Avinų laukia permainos asmeniniame gyvenime. Puikius ir netikėtus siurprizus meilėje neš pavasaris, o ir ruduo bus nuspalvintas malonių emocijų spalvomis. Visiems, kas 2022 metus bus aktyvūs, drąsūs ir netingės – visiems Avinams tikrai seksis. Kad būtų gera sveikata ateinančiais metais – būtina išlaikyti emocinę pusiausvyrą, šaltą galvą, ramų protą. Metų devizas: Netingėti, nebūti pasyviu, išsaugoti vidinę rimtį.
 • JAUTIS – Nors metai nusimato neblogi, šio ženklo atstovams būtina save kontroliuoti pirmoje metų pradžioje, o ypač žiemą, kad nepridaryti neatsakingų veiksmų darbe ir neįsigyti nereikalingų priešų. 2022 metais Jaučiams neverta rizikuoti didelėmis sumomis, antraip gali tekti lysti į skolas. Karjeros atžvilgiu labai palanki pirma metų pusė ir daugelis Jaučių gali pakilti karjeros laipteliais ar padaryti indėlį į būsimos karjeros kilimą. Visa tai priklausys nuo darbštumo ir ryžto. Daugeliui Jaučių seksis santykių ir meilės klausimuose. Ruduo bus šiek tiek skurdesnis geriems įvykiams. Visi Jaučiai , kurie vadovausis „ dešimt kartų pamatuok ir tik vieną kartą pjauk,, – metus galės užbaigti be nemalonumų darbe ar karjeroje. Metų devizas – prieš veikiant, galvoti apie pasekmes.
 • DVYNIAI – 2022 metai Dvyniams bus gana palankūs tiek augimo karjeroje, tiek netikėtų pažinčių , kurios sodrins asmeninį gyvenimą. Ateinantys metai gali kardinaliai pakeisti tiek karjerą, tiek asmeninį gyvenimą. Metų pradžioje Dvyniams reikia būti atsargesniems ir saugotis galimų traumų. Tiems, kas turi lėtinių susirgimų – būtina rimta profilaktika, tie, kas jaučiasi gerai, patartina taip pat sveikatos patikros profilaktika. Finansų srityje seksis tik tiems Dvyniams, kurie bus ryžtingi, budrūs ir lanksčiai nebijos rizikuoti, nes metai žada būti pilnų ne galimybių siurprizų, bet ir apgaulių…Aktyvumas, bet budrumas – štai koks metų devizas.
 • VĖŽYS – 2022 metai šio ženklo atstovams atneš netikėtų resursų ir galimybių pakelti savo darbų ir planų kartelę. Įgimta intuicija perspės šio ženklo atstovus apie pavojingų avantiūristų priartėjimą ir tai leis Vėžiams nepatirti finansinių nuostolių. Vienišiems Vėžiams Tigro metai atneš emocijų škvalą, kai kurie pavasarį sugebės sutikti vertą partnerį. Jausmų srityje Vėžiai šiais metais įgaus saugumo jausmą ir vidinę ramybę. Pirmoje metų pusėje Vėžiams būtina saugotis peršalimų, stiprinti imunitetą, nes bus jautrūs kvėpavimo organai. Daugeliui Vėžių seksis nekilnojamo turto srityje ir gerinant esamą buitį. Tigro metai bus palankūs kelionėms. Metų devizas: Klausyti savo intuicijos, medituoti ją lavinant.
 • LIŪTAS – 2022 metai Liūtams bus išbandymas jų brandumo, tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Tie, kas sugebės išsaugoti stiprius asmeninius ryšius, gaus didesnius dividendus ir karjeroje. Kai nesiseks darbe – Liūtas turės atramos petį šeimoje ir tai taps stabilumo garantu. Šie metai netinkami impulsyviems pirkiniams, tiesiog jiems ne laikas. Visiems Liūtams metai žada būti labai aktyvūs visais klausimais, tad kaip niekad svarbu bus rūpintis sveikata . Metų devizas Liūtams: Fizinė ir dvasinė sveikata sėkmės garantas.
 • MERGELĖ – Tigro metai Mergelės suteiks daug aktyvumo bendravime su draugais, su partneriais, ko pasekoje Mergelių gyvenimo įvykiai įgaus didelį pagreitį, svarbu tik sugebėti kontroliuoti, kas ,,neužneštų,, ant gyvenimo kelio posūkio… Galimybių euforija gali Mergelėms užtemdyti jų racionalumą. Šeimos rate Mergelėms šiemet būtina kontroliuoti emocijas ir neįžiebti bereikalingų konfliktų. Tigro metai šį ženklą įspėja, kad sveikata yra svarbiausia, tad nori nenori, teks ja pasirūpinti. Metų devizas Mergelėms: Vengti impulsyvių investicijų karjeros ateičiai ir impulsyvių pirkinių.
 • SVARSTYKLĖS – Tigro metai bus finansiškai palankūs tik toms Svarstyklėms, kas yra sukūręs ,,finansinę pagalvę,, praeityje. Laiku pateikti projektai, praeityje sukurti reikalingi ryšiai, pradėti rimti projektai Svarstyklėms neš ne tik didelius dividendus, bet ir rimtą šuolį karjeroje. Jausmų fronte Svarstyklėms Tigro metai itin palankūs sukurti stabilius santykius, bet tam prireiks pačių aktyvumo, niekas iš niekur ,,nenukris,,…Kad metų antra pusė nekeltų rūpesčių dėl sveikatos, Svarstyklės patartina vasarą pasilepinti prie jūros, kūną palepinti SPA procedūromis. Svarstyklių metų devizas : Pasitikėjimas savimi veda į sugebėjimą nurungti oponentus.
 • SKORPIONAS – Daugelio šio ženklo atstovų laukia karjeros šuolis arba tinkamu momentu pakeistas darbas. Daugeliui bus labai sėkmingi finansų klausimai, o kai kam ir netikėtas rimtas praturtėjimas, o, kad sektųsi ateityje, žvaigždės pataria nebūti godžiais ir dalintis… Kadangi metai žada būti įtempti, tad būtina rūpintis sveikata, nes pervargimas ves į rimtus susirgimus. Daugelis Skorpionų išgyvens santykių krizę, bet 2022 metais seksis meilės srityje, bet Tigro metais įžiebti santykiai gali būti trumpalaikiai. Skorpionų metų devizas: visus konfliktus spręsti taikiu būdu.
 • ŠAULYS – Metų vidurys vienišiems Šauliams žada verta dėmesio pažintį su rimtomis perspektyvomis. Tiems, kas turi gyvenimo partnerį, būtina kontroliuoti savo ištartus žodžius ir daugiau dėmesio bei laiko skirti bendravimui su šeima. Daugeliui Šaulių Tigro metai atneš galimybę dvasiniam augimui, tobulėjimui, kažko naujo mokymuisi kas ateityje duos pamatą verslui ar karjerai. Labai rimtas požiūris šias metais turi būti į sveikatą. Ypač tiems, kas turi lėtinių ligų. Metų devizas Šauliams: Nerizikuoti, elgtis tik pasvarsčius ir nurimusiu protu.
 • OŽIARAGIS – visi šio ženklo atstovai turėtų šiais metais vadovautis nuoseklumu ir nedaryti staigių viražų nei karjeroje, nei jausmų srityje, nes neapgalvoti veiksmai gali atvesti į nuostolius ar strategines klaidas. Daugeliui Ožiaragių bus lemtingas rugpjūtis, kuris atneš daug teigiamų emocijų. Finansinę sėkmę Ožiaragiams neš ne atsitiktinė sėkmė, bet kruopštus darbas ir nuoseklumas siekiant norimo. Daugelis Ožiaragiu sugebės pasinaudoti teigiama metų energetika išėjimui iš emocinio akligatvio, kuris buvo užsitęsęs dėl nesugebėjimo atsiriboti nuo skausmingų prisirišimų ar užsistovėjusios priklausomybės ir neryžtingumo. Ožiaragių metų devizas: Karjera ir pinigai ateis tik per darbą, o ne atsitiktinumą.
 • VANDENIS – tie , kas nuosekliai dirbs ir sieks norimo, tie turės metų pabaigoje nemažus finansinius dividendus. Pats laikas prašyti kelti atlyginimą, arba keisti darbą. Vandeniams Tigro metai nepataria imti kreditus ar skolintis stambias sumas. Pavasario viduryje atsiradus sveikatos negalavimų, jokiu būdu negalima ignoruoti. Šie metai reikalauja iš Vandenių sveikai gyventi, sportuoti, medituoti, užsiimti kitomis dvasinėmis praktikomis. Daugeliui Vandeniu būtina kontroliuoti, kad metų pabaigoje neįsižiebtų užsitęsę konfliktai. Jeigu jų neužgesinti, viskas gali sugriūti lyg kortų namelis… Vandenių metų devizas: neprašyk pinigų – prašyk pareigų…
 • ŽUVYS – Tigro metai daugeliui Žuvų atneš pastovumą asmeniniuose santykiuose, partnerystės įteisinimą, kai kam sutvirtinimą. Tiems, kas ignoruos rūpinimąsi sveikata, teks metų gale rimtai pasigailėti. Ambicingiems Žuvų atstovams, pats laikas susimastyti apie karjeros augimą. Nuo pat metų pradžios visoms Žuvims reikia daug dėmesio skirti darbui, kad metų pabaiga būtų derlinga. Šiais metais ilgalaikės investicijos pasiteisins, bet nepasiteisins stambūs pirkiniai. Žuvys, kurios sugebės užsirekomenduoti, gaus pareigas . Pats sėkmingiausias finansinis periodas visoms Žuvims bus ruduo. Šio vandens ženklo atstovams būtina savalaikė sveikatos profilaktika, kineziterapija, akupunktūra, masažai. Žuvų metų devizas: Visus metus ieškoti protingo kompromiso.

2022 m TARO ĮŽVALGOS PASAULIUI

 • Pasaulio ekonominę politiką reguliuos tos šalys, kurių astrologinis ženklas yra DVYNIAI [ JAV, š-r Afrika, Australija, Belgija ] , nes jose vyks pokyčiai, kurie turės įtakos viso Pasaulio evoliucinei raidai artimiausius tris metus.

———————————————————————————————————————–

 • Iki spalio mėn Pasaulis pasidalins į dvi politines – ekonomines zonas, o iki šio laikotarpio bus grasinimai, ginklų žvanginimai. Ožiaragio – Žuvų periodai bus įtempti, laviruosime tarp išminties ir emocijų …

————————————————————————————————————————-

 • Bus priimtas sprendimas privalomai vakcinacijai, su mažomis išlygomis kai kam…

————————————————————————————————————————–

 • Per Pasaulį nuvilnys streikų, riaušių bumas, šia situacija naudosis tie, kas linkę plėšti namus, parduotuves, niokojant kitų turtą.

———————————————————————————————————————————–

 • Dėl neadekvačių ambicijų bus sutrikdytos tarptautinės sutartys sunkios metalurgijos, žemės ūkio srityse. Dėl to kentės bankų ilgalaikės sutartys, akcijų biržos, to pasekoje kils grėsmė tarptautiniams kariniams konfliktams, įvairioms ekonominėms blokadoms.

———————————————————————————————————————————–

 • Bankai Pasaulyje taps lyg du frontai, dvi ekonominės sistemos, kurios penkiems metams nutrauks tarpusavio debetų-kreditų srautus. Dėl įšaldytų sąskaitų kils teisiniai skandalai.

———————————————————————————————————————————-

 • Pasaulio antžeminis transportas, dėl valstybių politinio dialogo destrukcijos, privalės ieškotis naujų susisiekimo maršrutų, galimi net nauji geležinkelių, logistikos susisiekimo kelių projektai.

———————————————————————————————————————————–

 • Iki balandžio mėn. nelegalai-migrantai dar mėtys pėdas po Europos miškus, bet dauguma jų nepasieks tikslo dėl infekcinių ligų[ greičiausiai tai erkinis encefalitas] ir dėl išdavystės tų, kurie nelegaliai juos vežė paskutinius penkis metus, o buvusios ir esamos migrantų kontrabandos sąmoningai nematė tie, kurių pareiga tai kontroliuoti.

———————————————————————————————————————————–

 • Negera baigtis laukia šiek tiek pamišusio valdovo, kuris mėgsta dėvėti karinę uniformą, pats padės parašą ten, kas paskui jį neutralizuos, o jo liaudis pradės atsiskaitinėti kitais pinigais.

———————————————————————————————————————————–

 • Dėl viruso plitimo bus sustabdyta migracija iš Afrikos ir kitų islamiškų šalių.

———————————————————————————————————————————–

 • Dar pora metų kamuos ribojimai dėl pandemijos.

———————————————————————————————————————————–

 • Žemę siaubs uraganinės stichijos, bus rimtų sugriovimų, judės nuošliaužos, drebės Žemė, keisdama nusistovėjusį urbanistikos veidą.

———————————————————————————————————————————–

 • Perpardavėjams-verslininkams aukso amžius baigiasi, teks taupyti, nes pasaulis pereis į ,,taupymo,, režimą. Bus mažiau medienos, mažiau metalo, mažiau energijos.

———————————————————————————————————————————–

 • Dėl ekonominių ir informacijos valdymo nesutarimų, sutriks informacinių technologijų gamyba, kol bus paruoštos kitos tiekimo sutarčių linijos. Tiekėjai tie patys, tik ofiso registravimo geografinė vieta kita….

———————————————————————————————————————————–

 • Pietryčių regionas laviruos ant karinio konflikto pavojaus.

———————————————————————————————————————————–

 • Įvairios tarptautinės organizacijos daug plepės apie humanitarinius planus , bet tai bus tik tušti planai…

———————————————————————————————————————————–

 • Nuskambės garsi hanibalizmo byla pasaulio pietinės Europos regione. Mums tai barbarizmas, o tiems, ką teis, tai bus normalus racionas. Bus surasti ir tiekėjai, kurie grobė žmones pagal ,,klubo narių,, užsakymą.

———————————————————————————————————————————–

 • Didelės permainos laukia šeimos kodekso, nei ,,švęsto vandens krapinimas nepadės,, jam paprieštarauti…

———————————————————————————————————————————–

 • Paklausiausia profesija taps medicinos slaugytojų, gydytoju-chirurgų ir psichologų

———————————————————————————————————————————–

 • Bus atrastas naujos infekcijos plitimas iš miesto-šiukšlyno – griuvėsių

———————————————————————————————————————————–

 • Vienoje pietų [Skorpiono] šalyje bus padėtas taškas teisiniam melui pažeidžiant žmogaus teises.

———————————————————————————————————————————–

 • Pasaulio mastu dominuojantys negalavimai ir reikalaujantys profilaktikos bus susieti su endokrinine sistema. Taip pat bus kreipiamas dėmesys į profilaktiką meningito ir encefalito plitimui, galvos smegenų dangalų, inkstų ligų, aortos stenozei stebėti.

———————————————————————————————————————————–

 • Daugelis vakarų valstybių patvirtins įstatymą, kuris bus nepalankus dykaduoniams pašalpų gavėjams, o tai vers dykaduonius vėl migruoti…

———————————————————————————————————————————–

 • Bus atskleistas tarptautinis pinigų plovimas per įvairius fondus

———————————————————————————————————————————–

 • Plačiai nuskambės tarptautinis vienos iš vakarų šalies ginklų kontrabandos paviešinimas.

———————————————————————————————————————————–

 • Lengvatikių finansams kels pavojų naujas investicinis bankas, kuris tiesiog neegzistuos , nes jis save skelbs ,,seserine,, dalimi vieno garsaus pasaulinio banko ir tai bus amžiaus avantiūra.

———————————————————————————————————————————–

 • 2022 m pažymėti licenzijų stabdymu ne vienam bankui pasaulyje

———————————————————————————————————————————–

 • 3 % augs mirštamumas

———————————————————————————————————————————–

 • Daugelį šalių esančių šalia pietų pakrančių vis dar siaubs gaisrai, o gaisrus sukels valkataujantys asmenys.

———————————————————————————————————————————–

 • Kai vienos šiaurės-vakarų valstybės premjeru taps žinomos firmos prezidentas, tuomet pasaulis pradės atsigavinėti tapdamas adekvačiu ir pasaulio ekonomika atsigaus per trejus metus.

———————————————————————————————————————————–

 • Pasaulinio banko prezidentas per privačius detektyvus sustabdys neegzistuojantį, bet labai viliojančiai pateiktą projektą, kurį bandys ,,prastumti,, tie, kas norės investuoti draudimo fondų pinigus.

———————————————————————————————————————————–

 • Bus išrasti vaistai ne tik covido gydymui, kuris plinta per panašų į herpio virusą, bet ir onkologinių kaulų ligų ankstyvai diagnostikai priemonės.

———————————————————————————————————————————–

 • Vienos nedidelės šalies valdininkas dėl savo polinkio pyktis su visais , atves savo šalį į politinę ir ekonominę vienatvę, nes dauguma nustos juo tikėti.

———————————————————————————————————————————–

 • Žvalgybos tarnybos gaus informacijos apie galimai planuojamą žmogžudystę religiniais sumetimais…

———————————————————————————————————————————–

 • Bankams teks pasirūpinti savo internetiniu saugumu, nes didelis pavojus įsilaužimui į sąskaitas…Informacija nutekės per el paštą.

———————————————————————————————————————————–

Dujos, nafta, metalurgija ir kiti energetiniai ištekliai galutinai supykdys pasaulio galinguosius, betruks mažos kibirkšties didelei nelaimei…O nelaimę pristabdys vieno lyderių mirtis.

———————————————————————————————————————————–

 • 2022 m taps atmintini tuo, kad teks atsisveikinti su ne viena žymia asmenybe

2022 METŲ PROGNOZĖ LIETUVAI

 • Šalies politika 2022 m – skirtingi požiūriai ir nesusikalbėjimas ir su savais ir su svetimais…Sėkmės garantas: emocinės pusiausvyros turėjimas bei politinis taktas., ne tik ,,dvi sesės,, per upę nesusikalbės, bet ir tolimi kaimynai bus ambicingi.

 • Algos didės, bet infliacija ir ekonominė krizė rodis savo dantis.

 • Per du metus šalis prieis finansinį akligatvį – dėl ekonominės diplomatijos nebūvimo dalis verslų sustos, kiti bankrutuos, treti persikels…

 • Visa šalies finansinė-biudžetinė gerovė priklausys nuo saujalės asmenų nuomonės, kurie dėl patyrimo stokos rodis savo ambicijas ne vietoje. Ir tik vienos stambios ,,firmos prezidentas,, šiek tiek sureguliuos tarptautinių finansų srautų situaciją.

 • Laukia ,,druskos,, krizė – kas tai ? – pamatysime…

 • Stebins vandens kainos

 • Šalies transportas privalės keisti logistikos įprastus maršrutus…

 • Klestės meno ir mados pasaulis, skins apdovanojimus menininkai…

 • Įsisavindami ES lėšas suklestės natūralūs ūkiai.

 • Mokesčiai kils lyg ant mielių, o finansų situacija stabilizuosis tik po trejų metų.

 • Pensijinio amžiaus žmonės tik po kurio laiko suvoks smulkią apgaulę.

 • Dėl pastovaus pinigų trūkumo ir nesugebėjimo kovoti su aplinkybėmis sustiprės emigracija

 • Imigracija didės. Svetimšaliams mes būsime tik tramplinas į išsvajotas šalis.

 • Revoliucinė minia plauks per vadovų ,,puikybės užmerktas,, akis, kurios nesugebės laiku pamatyti pavojaus.

 • Lietuvos garbę svarstys tarptautinis žmogaus teisių teismas.

 • Dėl konservatyvaus nelankstumo reguliuojant tiekimą, daugelis didelių statybų bendrovių bankrutuos, įšaldyti bus dideli projektai, bet suklestės smulkesni statybų verslo atstovai.

 • Didės paklausa vienišų senjorų namų, didės ir jų pasiūla.

 • Kosmopolitinė politika ves į nutautėjimą ir tik menas gelbės tautiškumo egzistenciją.

 • Švietimas eis profesinio lavinimo kelių, o aukštasis mokslas bus įkandamas tik pažangiems

 • Niekas nepritars partnerystės įstatymui, bet jis bus ,,nuleistas,, iš aukščiau

 • Į teismus gali sugrįžti teismo tarėjai

 • Mažės vaikų gimstamumas: vieni bijos covido skiepų, kiti bijos apkarpytų motinystės atostogų. Bet didės gimstamumas imigrantų vaikų.

 • ,,Jaunės,, prostitucija, teks palaukti kol į tai sureaguos teisėsaugos sargai.

 • Pakeitus įstatymą, prasidės supirkinėjimas nekilnojamo turto tų, kas nėra LT piliečiai.

 • Pandemija dar porą metų kamuos, šiek tiek slopstančiai, bet dar vis neleis apie save pamiršti. Dėl jos vieni streikuos, kiti depresuos, bet ji vis dar egzistuos. Vilties suteiks sukurti geriami vaistai jai slopinti.

 • Metai pasižymės traumų daugumu, stenokardijos priepuolių aktyvumu, alkoholizmo problema bei apsinuodijimų gausumu.

 • Mirs Lietuvos veikėjas, bus atidarytas mirusiojo vardo labdaros fondas.

 • Tarptautinė politika kais nuo įtampos, bus kaupiamos sunkios strateginės technikos pajėgos pasienyje…

 • Vieno iš valdovų mirtis pakeis užsienio politikos gaires ir politinės retorikos toną…

 • Suaktyvės antisocialinės organizacijos, kurių planas – destabilizuoti šalį iš vidaus.

 • Organizuoto nusikaltimo atstovai lobs iš nelegalų gabenimo, o nelegalus krovinys bus žmonės be dokumentų.

 • Į politikos areną ateina darbštus, su jumoro jausmu ir atsargumo imunitetą turintis vadovas. Nors šiek tiek anemiškas , bet žinantis kas yra disciplina.

 • Kad nebūtų kiauras biudžetas, pasistengs vadovas, kuris sugebės ryšius panaudoti reikalo sėkmei.

 • Politinis vėjas norėjęs nupūsti premjerą kartu su užsienio politikos vadu, kol kas susilpnės…, nors vėjas nenugesintas, pykčiai ir nesutarimai tęsis ir toliau…, o sumanyto plano vykdymas atidedamas…

 • Antivakseriai mojuos lazdomis, bet PSO įves tarptautinius reikalavimus

 • Bus leista pasirinkti: vakcinuotis arba nedirbti, bet nedarbas bus gudriai sureguliuotas…

 • Vakcinacija ties ketvirtu-penktu dūriu turėtų sustoti…

 • Prezidento skeptrą turi galimybę perimti moteris…

 • Dabartiniam prezidentui be paliovos bus trukdoma. Jis bus pateikiamas, kaip praleistų galimybių neryžtingas valdovas, kol gal būt, jis atsisuks ir pastebės jam kenkiančią damą.

 • 2022 m valdantiesiems bus išbandymo laikas, net kelis kartus bus bandoma interpeliuoti nepasitikėjimą…

 • Seimas viduje taps panašus į ringą be taisyklių, ko pasekoje ne įstatymų kūrimas rūpės, o tarpusavio teismai skambės…

 • Blokavimo planas: frakcija išeis iš salės ir įstatymai nebus priimti…

 • Kalbos sklis apie kilusį diplomatinį karą, o vėliau bus noras sienų keitimo. Tai atspindi kažkokį seną istorinį dokumentą, kuris buvo pasirašytas carienės dėl trijų valstybių. Juo remiantis ir gali būti noras atriekti mažą žemės ruoželį su nedideliu miesteliu….

 • 2022 m gamta nelepins – gūsingi škvaliniai vėjai su liūtimis daug pasėlių išguldys.

 • Saugumo tarnybos turės padirbėti, kad šalies strateginiai objektai nenukentėtų

Tai tik TARO ženklų galima prognozė. Kiek ji teisinga ar ne – parodys laikas. Svetainės informacija yra mano asmeninė nuosavybė, platinti šią informaciją yra draudžiama.

[ Pagal Mėnulio kalendorių Tigro naujieji metai prasidės 2022 m vasario 1 d

šia tema bus dar tęsinys…. įvykių gairės pagal Mėnulį ]