Pradžia » Astrologija » Mėnulio ritmai » Mėnulio ritmai

Mėnulio ritmai

Луна мMūsų kūnas – sodas, o mūsų valia – sodininkas

“Otelas“ V. Šekspyras

GAMTA – tai ritmas, o mūsų kūno ląstelė rezonuoja kiekvieną ritmo dažnį, tiek Visatos tolimų planetų ir žvaigždžių , tiek artimų.Viena jų – MĖNULIS

DELČIA – šiuo laikotarpiu t.y. maždaug 1 dekada pagal Mėnulį mūsų organizmas atsikrato, šalina sukauptus toksinus ir šlakus.Šį procesą palengvinsime gerdami dilgėlių, medetkų arbatą, į valgį dėdami sėlenas bei sėmenis. Operacijos, atliktos delčioje palieka mažesnius randus bei greičiau gyjama. Skalbimas ar valymas buityje – žymiai efektyvesnis nei pilnatyje.

JAUNAS – tai puikus metas atsikratyti blogų įpročių, pradėti naujus darbus, badavimas duoda geresnių rezultatų, nes organizmas pasiruošęs detoksikacijai.Jaunatyje pasireiškia mūsų valios stiprumas.

PRIEŠPILNIS – šis periodas skatina vandens kaupimasį organizme, net šlapimą varantys vaistai, veiks ne taip efektyviai. Apsinuodijimas ar vabzdžio įkandimas šiuo laikotarpiu yra pavojingesnis, operacijos padarytos šuo laikotarpiu sunkiau gyja yra didesnis pavojus komplikacijoms.Tačiau tai puikus laikotarpis papildyti organizmą mikroelementais, nes tai atsinaujinimo metas, bet linkusiems į viršsvorį reikalingas didesnis saikas maistui.

PILNATIS – šiame periode rekomenduotinos iškrovos dienos, nes organizmas it kempinė sugeria viską – ir tai kas gerai ir tai kas toksiška. Daryti operacijas pilnatyje nerekomenduojama, jei nėra extra atvejas. Skiepai pilnatyje gali iššaukti nenuspėjamą kūno reakciją, jei tai įvyko arba skiepai būtini – reikia pasisaugoti skersvėjų, toksiškų produktų, didelių fizinių krūvių.