Pradžia » Numerologija » Sakralinė numerologija » Sakralinė numerologija

Sakralinė numerologija

магия-белая-и-ченаяGEMATRIJA , tai graikiškojo žodžio – GEOMETRIJA darinys. Senovės graikai gematrijos pagalba nusakydavo ateitį , rasdavo vardo reikšmę , jos pagalba aiškindavo sapnus , aiškindavo Dieviškųjų vardų reikšmę , prasmę , nešamą energetiką.

Biblija sudaryta iš 22 – iejų pergamento rulonų , o tuometinė hebrajų kalba tai pat buvo sudaryta iš 22 – iejų pagrindinių raidžių . Naujasis Testamentas sudarytas iš 27 – ių knygų, o nudienos hebrajų kalba sudaryta iš 27 – ų pagrindinių raidžių.

IŠVADA: kiekviena raidė laikmečio tėkmėje įgavo skaitinę – simbolinę reikšmę, tokiu būdu tapdama atskiru ir savarankišku filosofiniu traktatu. Būtent gematrija senovės krikščionybės laikotarpiu padėjo apibrėžti JĖZAUS KRISTAUS simbolį – BALANDĮ. Graikiškai balandis /PERISPERA/ reiškia skaičių – 801 ,o raidės A ir Ω – reiškia“ pradžia ir pabaiga“ir turi tą pačią skaitinę reikšmę.

Pritaikę itin vaizdingą ir meninę simboliką – KABALISTAI sukūrė mokslą, kuris moko raidžių nešamos energijos esmės ir prasmės supratimo . Kiekviena raidė lyg muzika turi savo gamos natą, lyg paveikslas – savo spalvų gamą ir siužetą, o žmogus sugebantis nupasakoti tą siužetą balso tembru, atitinkančiu tos raidės užkoduota nata ir yra kabalos žinovas.

Viskas žymiai paprasčiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio: kai mes kalbame apie ROŽĘ – mūsų balsas tampa svajingas ir barchatinis, o pasąmonė piešia svajingus vaizdus, bet, kai mes pasakojame apie uraganą – mūsų balse svajingumo nelieka, juntamas tik nerimas, o pasąmonė piešia pavojų. Kadangi už kiekvienos raidės slypi ją atitinkantis skaičius, tad mūsų pasąmonė per amžių raidą užkodavo jutiminę reakciją į kiekvieną raidžių derinį , o tai yra mūsų naudojamus žodžius. Už kiekvieno žodžio slypi nata, spalva, planeta, simbolis. Juk ne be reikalo sakoma: ŽODIS GYDO – ŽODIS ŽEIDŽIA.